İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu Bin 800 Personel Alınacak!

İŞKUR üzerinden özel sektörde çalıştırılmak üzere güvenlik görevlisi ve çağrı merkezi çalışanı alımı yapılacak. Toplamda 1800 personel alımının detayları haberimizdedir.

İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu Bin 800 Personel Alınacak!

İŞKUR üzerinden şubat ayı içerisinde kamuya toplamda 1800 güvenlik görevlisi ve çağrı merkezi personeli alım ilanı yayınlanmış bulunuyor. Türkiye’nin hemen hemen birçok ilinde açık pozisyon bulunmakla kamu kurumlarına yapılacak olan alımda ise adayların birtakım şartları sağlaması isteniyor. İlgili alımlara ilişkin detaylar ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Başvuru Şartları

İlgili alımlarda adaylardan genel olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, İŞKUR’a kayıt yaptırmış olma ve aynı zamanda iş arıyor olma, Kamu haklarından hiçbir şekilde mahrum olmama, Güvenlik soruşturmasından başarılı bir şekilde geçme başta olmak üzere genel şartları sağlaması gerekmektedir. Bu genel şartların yanı sıra adaylardan istenen birtakım özel şartlar da bulunmaktadır. Bu özel şartlar ise şunlardır; Başvurulacak olan ilana göre istenilen deneyim ve tecrübe şartını sağlama, En az ilkokul mezunu olma, askerlik ile ilgili olmama, 18 yaşından büyük olma şartlarının sağlanması gerekmektedir.

Başvuru Şekli

İŞKUR üzerinden yapılan personel alımında adayların İŞKUR’a kayıtlı olması gerekmekte olup ilgili ilanlara aşağıdaki adreslerden erişim sağlayabilmektedir. Bu adres üzerinden yapılan online başvurularda ilgili ilanlara ulaşmak için öğrenim durumu sekmesini “ilköğretim” şeklinde değiştirmelidir. Bunun yanı sıra yine ilana göre değişmekle birlikte adaylardan mülakat ve diğer başvuru şekli ile alımlar da kabul edilebilmektedir. Aşağıda ilgili pozisyonlara ait ilan numaraları ve alımların yapılacağı iller yer almaktadır

Güvenlik Görevlisi için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

Çağrı Merkezi Görevlisi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10436

YORUM EKLE
YORUMLAR
Meltem sayin
Meltem sayin - 2 yıl Önce

Ise acil ihtiyacim var bana donus yapabilirmisiniz