İŞKUR Üzerinden 570 Büro Memuru Alınacak! Başvuru Şartları Neler?

2020 yılında özel sektörde çalıştırılmak üzere İŞKUR üzerinden 570 büro elemanı alımı gerçekleştiriyor. Alımlarla ilgili başvuru koşulları ve detaylar için haberimizi inceleyiniz.

İŞKUR Üzerinden 570 Büro Memuru Alınacak! Başvuru Şartları Neler?

Şubat 2020 itibari ile personel alımları hem özel hem de kamu sektöründe devam etmektedir. Özellikle özel sektör alımlarının gerçekleştiği İŞKUR üzerinden yeni yayınlana ilanlarda ağustos ayı içerisinde istihdam edilmek üzere toplamda 570 büro memuru alımı gerçekleştirileceği ilan edilmiştir. Buna göre farklı illerde görevlendirilecek adayların sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakta olup ilgili başvuru şartları ve ilanlara yönelik detaylar şu şekildedir.

Büro Memuru Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda bayramın dördüncü günü de personel alımları devam etmektedir. Buna göre toplamda 570 büro memuru alımı yapılacak olup adaylar farklı illerde istihdam edilecektir. Adayların sağlaması gereken başvuru şartları arasında şunlar yer almaktadır. Farklı sektörlerde büro memuru olarak görev alacak adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir. Ayrıca ilanlara göre istenilen yaş aralığında olma, MS Office programlarını kullanabilen, ilana göre değişmekle birlikte sektörde deneyim sahibi olan ve yine değişmekle birlikte ilanın yayınladığı ilde ikamet ediyor olma şartını sağlamaları istenmektedir.

Aynı zamanda İŞKUR üzerinden büro işçisi, büro yönetimi gibi diğer meslek alanlarında da alımlar yapılacaktır.

Başvuru Şekli

İŞKUR’da yer alan büro memuru alımı için yayınlanan ilanlarda adaylar Türkiye’nin farklı illerinden farklı kurumlar tarafından istihdam edilecek olup ilana göre ilgili şartları sağlayan adaylar İŞKUR üzerinden başvuru yapmaktadır. Firmaya göre değişmekle birlikte online başvuru sonrası adaylar mülakata da çağrılabilmektir. İlgili büro memuru ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 20:52
YORUM EKLE