İŞKUR İMD Sonuçlarına Göre Tavan ve Taban Puanları Nedir?

İŞKUR Merakla beklenen İş ve Meslek Danışmanı Sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Taban ve Tavan puanları nedir? İşte detaylar.

İŞKUR İMD Sonuçlarına Göre Tavan ve Taban Puanları Nedir?

Türkiye İş Kurumu geçtiğimiz yıl ilanını yayımladığı Büro personeli ve İMD ( İş Ve Meslek Danışmanı ) kadrolarına toplamda 2 bin 219 memur alımı yapacağını ilan etmişti. Büro Personeli için sonuçlar geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı ancak ;İMD memurları için sonuçlar bekleniyorku ki ni hayet İŞKUR 26 Nisan 2019 tarihi itibari ile başvuru sonuçlarını açıkladı.Adaylar başvurularını 4 Temmuzda tamamlamıştı ve aradan 10 ay geçmesinin sonucunda sonuçlar açıklandı. İŞKUR sonuçlar ile birlikte Birim Bazında Taban ve Tavan puanlarıda duyurdu.

İMD SONUÇLARININ DETAYLARI:

İŞKUR yapmış olduğu duyuruya göre, 21 Haziran 2018 tarihinde İŞKUR kendi bünyesine alım için yayımlamış olduğu İş Ve Meslek Danışmanı ( İMD ) ilanına başvuru yapan sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların listesini açıkladı.İŞKUR sonuçları resmi internet sitesi üzerinden paylaştı ve adaylar sonuç sayfasında Sözlü sınava girmeye hak kazanamama gerekçesi her bir adayın sonuç sayfasından görülebilecektir.

BİRİM BAZINDA TAVAN VE TABAN PUANLAR:

İŞKUR İMD Sonuçları hakkında daha detaylı bilgi almak ve sonuçları öğrenmek için Buraya Tıklayınız.

Ayrıca sözlü sınav sonuçları akılnaıdğında haberdar olmak için İşin Olsa kobil Uygulamasını indirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 15:03
YORUM EKLE