İŞKUR 356 Paketleme İşçisi Alıyor! Başvuru Şartları Neler?

İŞKUR üzerinden Özel sektörde çalıştırılmak üzere Türkiye genelinde toplamda 356 paketleme işçisi alımı yapılacaktır. Alım detayları haberimizdedir.

İŞKUR 356 Paketleme İşçisi Alıyor! Başvuru Şartları Neler?

İŞKUR üzerinden aralık ayı itibari ile yayınlana ilanlarda birçok farklı sektörde birçok farklı kadroda istihdam edilmek üzere personel alımıgerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra çoğunlukla özel sektöre yönelik gerçekleştirilen alım ilanlarında haziran ayı itibari ile 356 paketleme işçisi alımı yapılacağı belirtilmiştir. Hemen hemen Türkiye’nin birçok ilinde istihdam edilecek olan adaylardan birtakım şartları sağlamaları gerekmektedir. Alımlar farklı kurumlara yapılacağından adaylardan istenen şartlar da farklı şekilde olmaktadır. Genel olarak adaylardan istenen şartlar ise şu şekilde yer almaktadır.

Başvuru Şartları Neler?

Toplamda 356 kişinin istihdam edileceği ilanda Türkiye’nin hemen hemen birçok ilinden başvurular açıklanmıştır. Buna göre adayların sağlaması gereken başvuru şartları da ilanı veren firmaya göre değişiklik göstermektedir.

Fakat genel olarak ifade edilecek olunursa adayların ilanlara başvurmaları için en az ilköğretim mezunu olma, ilgili yaş aralığında olma, takım çalışmasına uyum sağlayacak, gelişime açık, dikkatli, askerliğini yapmış ya da tecilli, ilgili il ve ilçede ikamet ediyor olma, ilana göre değişmekle birlikte vardiyalı olarak çalışabilme şartları gibi birçok farklı şartı sağlamaları istenebilmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

İlanlar İŞKUR üzerinden yayınlanmış olup adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893adresinden ilan numarasını ilgili yere yapıştırıp arama yaparak ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak mümkündür. Adayların başvuruları İŞKUR üzerinden online olarak alınmaktadır, bu sebeple İŞKUR’a kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 22:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Okan yangil
Okan yangil - 2 yıl Önce

İş arıyorum işe ihtiyacım var