Hastaneler İçin Personel Alımı Başladı! İlan Kadroları ve Başvuru Detayı!

Türkiye genelindeki hastanelere ve sağlık birimlerine çok sayıda personel alımı ilanı İŞKUR üzerinden yapılacak. Buna göre Acil Tıp Teknisyeni, hemşire, ebe sağlık personeli ve diğer kadrolardaki alımlardaki başvuru detayları haberde.

Hastaneler İçin Personel Alımı Başladı! İlan Kadroları ve Başvuru Detayı!

İŞKUR tarafından yapılan açıklamalara göre hastanelere ambulans şoförü, ATT, sekreter, hemşire, anestezi teknikeri, yaşlı bakım elemanı, klinik destek elemanı, hasta kayıt kabul görevlisi, temizlik personeli ve işçi alımı yapılacak. 45’ ten fazla şehirde hastanelerde en az ilk okul mezunu olmak kaydı ile personel ve işçi alımı başladı. İŞKUR’ a kayıtlı olan kişiler güncel iş ilanlarına başvuru yapabiliyor. Sizde İŞKUR’ un resmi sayfasını takip ederek bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Başvuruları //esube.iskur.gov.tr/  adresinden yapabilirsiniz. Açılan sayfaya giriş yaparak gerekli bilgileri doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

HASTANELERE PERSONEL ALIMI;

Farklı branşlarda İŞKUR üzerinden güncel iş ilanları bulunmaktadır. Resmi web sitesi üzerinden hangi branşta iş arıyorsanız güncel iş ilanlarına başvuru sağlayabilirsiniz. Sistemde aktif bir şekilde gezinerek farklı işlere de rastlayabilirsiniz. Eğer aranılan özelliklere, niteliğe, mesleki beceriye sahipseniz bunu başvuru anında yazmalısınız. Böylece diğer başvuran kişilere göre 1-0 önde olmuş olacaksınız. Farklı iller de ve ilçeler de güncel iş ilanları yer almaktadır. Ayrıca iş yeri türü, engellilik durumu, vardiya seçenekleri gibi durumları iş başvuru aşamamasını asla atlamamalısınız. Eğer aradığınız özel bir iş ilanı var ise ilan no, ilan tarihi ve iş yeri unvanı sekmelerini boş bırakabilirsiniz. Böylece kısa süre içerisinde branşınız olan iş ilanına başvuru yaparak kısa süre içerisinde iş sahibi olabilirsiniz.

İLAN NUMARALARI;

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2020, 01:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasret
Hasret - 3 yıl Önce

Hep aynı yerker büyük şehirler işsizler ordusu da aslında başka şehirlerde bu nasıl Bi yönetim sistemi.!

Merve Doğanay
Merve Doğanay - 3 yıl Önce

İlan numaraları yazmıyor başvuru için tam olarak nerede yazıyor yada numaraları paylaşabilirmisini

ELNARA Börekçi
ELNARA Börekçi - 3 yıl Önce

izmir Ödemiş de hastanede iş alımıvarmı.

Serap Şahin
Serap Şahin - 3 yıl Önce

Elbistan da alım var mı acaba

Hüseyin Özdemir
Hüseyin Özdemir - 3 yıl Önce

Okmeydanı prof dr cemil taşçıoğlu şehir hastanesi isçi alımı varmı temizlik

Şahnaz Hamit
Şahnaz Hamit - 3 yıl Önce

Bursa yıldırımda yaşıyorum hüzur evine işe girmek istiyorum

Enes
Enes - 3 yıl Önce

Iskurdan gorebilirsiniz

Leyla gocoglu
Leyla gocoglu - 3 yıl Önce

Ben temizlik gorevlisi yada hasta bakim olarak calismak istiyom 7 ay Denizbankada calistim temizlik gorevlisi olarak tecrubem var