Binlerce Tecrübe Şartsız; Büro Memuru, Depo Personeli, Temizlikçi, Satış Danışmanı Alım İlanı!

Türkiye genelinde tecrübe şartı olmadan en az lise ve dengi okullardan mezun olan adaylara yönelik olarak açıklanan iş ilanların detayları işin olsa okuyucularına aktarmak istiyoruz.

Binlerce Tecrübe Şartsız; Büro Memuru, Depo Personeli, Temizlikçi, Satış Danışmanı Alım İlanı!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR üzerinden kamu ve özel sektörler üzerine çok sayıda daimi ve geçici süreli personel alımı yapılacak. Bu alımların bir kısmı da ilkokul mezunu olmak gerekirken, bazı alım ilanlarında tecrübesiz olmak, Kpss puanı almak gerekiyor. Bu haberimizde adayların başvuru yapabileceği farklı kadrolardaki ilanları bir arada taşıyoruz.

Büro Memuru Alım İlanları;

İŞKUR üzerinden büro memuru alımı başvurusu yapılacak. Büroların ofis işlerinde görevlendirilecek olan bu alımlarda adayların yazışma kurallarına hakim, office programlarını kullanabilen, evrak takibinde titiz ve ekip çalışmasına yatkın olabilmeleri gerekmektedir. Büro memuru, muhasebeci ve uzmanı alımı ilanları şu şekildedir.

İLGİLİ İLANLAR: https://www.isinolsa.com/personel-alimlari/buro-memuru-ve-muhasebeci-kadrosunda-1756-personel-alimi-aciklandi-h35790.html

Depo Personeli ve Ambar Memuru Alımları;

Depo paketleme alanlarında görevlendirilecek olan adaylara yönelik olarak açıklanan ilanlardan bazıları da paketleme işçisi ve ambar memuru kadrolarıdır. Adayların bu alımlarda tecrübe şartı olmadan da başvuru yapbilirler. Stok takibi yapabilmeleri, depo işlerinde ağır eşya taşımada herhangi bir sağlık engelinin olmaması gibi şartlar aranabilecektir. 

İLGİLİ İLANLAR: https://www.isinolsa.com/kamu-iskur-ilanlari/ambar-memuru-depo-gorevlisi-paketleme-iscisi-1638-personel-alimi-h35812.html

Temizlikçi, Satış Danışmanı Kaynakçı İlanları;

Satış danışmanı kadroları İŞKUR üzerinden en çok istihdamı yapılan kadroların başında gelmektedir. Gıda, giyim alanlarında daha çok olmak üzere pek çok sektörde satış ve pazarlama departmanlarında görevlendirilmek üzere istihdamlar devam ediyor. Temizlik işçisi ile kaynakçı kadrolarında ise herhangi bir eğitim şartı aranmayacaktır. Adayların bu alanlarda tecrübe şartı olmadan da çok sayıda açık iş ilanı açıklanmıştır. Başvurusu devam eden ilanlara erişmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

İLGİLİ İLANLAR: https://www.isinolsa.com/kamu-iskur-ilanlari/tecrube-sartsiz-okur-yazar-temizlikci-kaynakci-satis-danismani-h35830.html

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 23:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet koşar
Mehmet koşar - 2 yıl Önce

Temizlik görevlisi olarak görev almak için