A-101 Reyon Görevlisi, Büro Memuru ve İşçi Olmak Üzere 40 Personel Alacak!

İŞKUR üzerinden A-101 için personel alımı yapılacaktır. Reyon görevlisi,büro elemanı ve işçi alımları ilanları devam etmektedir. Başvuru koşulları ve haberin detayları sitemizdedir.

A-101 Reyon Görevlisi, Büro Memuru ve İşçi Olmak Üzere 40 Personel Alacak!

Türkiye’nin farklı birçok ilinde hizmet veren market zincirlerinden olan A101 Ağustos ayının sonunda çıktığı yeni personel alımı ilanlarında bu kapsamda İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda marketin İstanbul’da yer alan şubelerinde görevlendirilmek üzere 40 personel alımı yapacağı açıklanmıştır. İlanın detayı ve şartlar ise haberin devamında yer almaktadır.

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak

İŞKUR üzerinden yapılan alımlarda il, sayı ve kadro detayı şu şekildedir:

1 Ambar-Depo Görevlisi Antalya, 5 Reyon Görevlisi Edirne, 1 beden işçisi Tekirdağ, 5 kasiyer ve 5 reyon Görevlisi İstanbul, 10 reyon görevlisi Balıkesir, 1 forklift operatörü ve beden işçisi Bursa, 10 depo işçisi Kırklareli, Tekirdağ ve 1 büro memuru Ankara şeklindedir.

Başvuru Şartları

Adaylardan istenilen genel şartlar arasında en az okur yazar olmak, ilanın belirttiği yaş arasında olmak, adli sicil kaydı temiz olmak şeklinde olup aynı zamanda gündüz vardiyalı şekilde çalışabilecek durumda olmak, en az lise mezunu ya da bazı ilanlara göre ilkokul mezunu olmak, İlgili yaş aralığında olmak, bazı ilanlara göre daha önce sektörde deneyim sahibi olmak, ilanın istediği yerde ikamet ediyor olma şartlarını sağlamalarını istemektedir.

Başvuru Şekli

İlana ilişkin detaylı şartlara ulaşmak, online olarak başvuru yapmak isteyen, detaylı bilgi almak isteyen adaylar kadroların ilan numaraları https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adres linkinden tabloda son sütunda yer alan ilan numarasını, linkten erişim saplanacak olan sayfada ilgili yere yapıştırarak ilana ve diğer şartlara erişim sağlayabilir ve başvuru yapabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma şen
Fatma şen - 2 yıl Önce

Ordu fatsa iş girmek için tipbi serkterlik diplamasi aldi ve özel hastaneyelere baş kimse arayan olmadı herhalde dayı lazım oda bizim gibi fakirlerin dayısı olmaz yenimin umudu kırıldı herkeze iş bulmak kolay gelsin

Aslıhan Gök
Aslıhan Gök - 2 yıl Önce

Sorumluluk sahibi bir insan olarak is ilanınıza başvuru yapıyorum