Şehir Hastanelerine KPSS Şartı Olmaksızın Personel Alımları Yapılıyor!

Şehir Hastaneleri tam kapasite ile hizmete açıldı ve binlerce personel burada görev almaya başladı. Personel ihtiyacının karşılanması noktasında KPSS şartsız personel alım ilanları şehir hastanelerine yönelik olarak yayımlanmaya devam ediyor...

Şehir Hastanelerine KPSS Şartı Olmaksızın Personel Alımları Yapılıyor!

Son dönemlerde şehir hastanelerinin açılmaya ve hizmet vermeye başlamasıyla beraber, yeni personel alımları gündeme geldi. Çok sayıda kişiye hizmet verme kapasitesi bulunan, binlerce kişilik personel kadrosuna ihtiyaç duyan şehir hastanelerine, yayımlanan ilanlarla sürekli personel ilaveleri sağlanıyor. Bu personel alımlarına da sitemiz isinolsa.com üzerinde yer vermeye çalışıyoruz. Yayımlanan yeni sağlık personeli alımlarına da haberimizden göz atabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi

Yakın zamanda hizmete açılan ve tam kapasiteyle hizmet vermeye başlayan Ankara Bİlkent Şehir Hastanesi' ne ilan şartlarına uygun adaylar arasından KPSS şartsız personel alımı gerçekleştirilecektir. Özel bir kariyer sitesi üzerinden yayımlanan sağlık personeli alımında aranılan nitelikler de detaylı olarak açıklanmıştır. Yapılacak başvurularda adayların temizlik alanında tecrübeli, ikili iletişim becerisi gelişmiş, prezentabl ve dış görünüşüne önem veren, en az lise mezunu, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek kişiler olunması istenmektedir. Dezenfeksiyon personeli pozisyonunda istihdam gerçekleştirilecektir. Ayrıca Sterilizasyon Ünitesi personeli kadrosundan da alım ilanları yayımlanmıştır. 

Bursa Şehir Hastanesi

Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun olmuş, hızlı klavye kullanabilen, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, disiplinli çalışmayı benimsemiş, yoğun çalışma ortamında etkin rol alablecek, MR, Tomografi ve Ultrason raporlarını yazma konusunda deneyimli bay veya bayan tıbbi sekreter alımı yapılacaktır. Bu ilanda Biyomedikal Personeli, Birim Yöneticisi kadrolarından da alımlar olacaktır.

İLANLARA ULAŞMAK VE BAŞVURU YAPMAK

İlan özel kariyer sitesi üzerinden yayımlanmıştır. Başvurular da bu site üzerinden yapılmaktadır. İlanlara ulaşmak için ilgili siteyi ziyaret edip, arama bölümünden hastanelerin isimlerinin yazılması yeterli olmaktadır. Üye girişi yapıp bilgilerinizi güncelledikten sonra ilanlara rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz.

İlgili site: https://bit.ly/2sEkB10

YORUM EKLE