Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Personel alımı gerçekleştiriyor. Kilis 7 Aralık Üniversitesi bünyesinin ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet profesör ve 1 adet yardımcı doçent alımı alacatır. Sizde Kilis 7 Aralık Üniversitesi ailesine iş başvuruda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

T.C. KİLİS 7 ARALİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve postayla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

1. Profesör kadrolarına başvuracak adayların başvuru formuna Özgeçmişlerini, bir adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini. Lisans. Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik Belgelerinin noter veya resmi kurumlarca onaylanmış suretlerini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 takım dosyalarını ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

2. Yardımcı Doçentlik kadrolarına başvuracak adayların anabilim dallarını ve yabancı dillerini belirten başvuru formuna, özgeçmişlerini, bir adet fotoğraflarını nüfus cüzdanı fotokopilerini. Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgelerinin noter veya resmi kurumlarca onaylanmış suretlerini, yabancı dil belgeleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını, çalışma ve yayınlarıyla ilgili puantaj cetvelini kapsayan 5 takım dosyayı ekleyerek ilgili fakülteye / yüksekokula başvurmaları gerekmektedir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran tüm adaylar 2547 sayılı Kanunun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2 numaralı bendinde belirtilen yabancı dil sınavına tabi tutulacaktır.

Yabancı dil sınav tarihi başvuru yapılan birim tarafından ilan edilecektir.

Not 1: Başvuru formu matbu olup, //www.kilis.edu.tr/ adresi duyurular kısmından temin edilebilir.

 

Fakülte

Bölümü

Unvanı

Derece

Adet

Açıklama

Meslek

Yüksekokulu

Bitkisel ve Hayvansal Üretim

Prof.

1

1

Tarla Bitkileri Yetiştirme ve İslahı Alanında Doçentlik Belgesine Sahip Olup, Çayır ve Mera Alanında Çalışmaları Bulunmak.

Gıda İşleme

Yrd.

Doç.

5

1

Analitik Kimya Alanında Doktora Yapmış Olup, Antioksidanlar Üzerine Çalışmaları Olmak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE