Elektrik Teknisyeni Alımları Yapılacak! Başvurular İŞKUR Üzerinden Alınacak

İŞKUR ilanları arasında elektrik teknisyeni kadrosu için çok sayıda elektrik teknisyeni alımları yapılacaktır. Yürütülecek elektrik teknisyeni alımı için başvuru şartları ve tarihlere haberimize yer verdik...

Elektrik Teknisyeni Alımları Yapılacak! Başvurular İŞKUR Üzerinden Alınacak

İŞKUR ilanları arasında çok sayıda elektrik teknisyeni kadrosu için de yayımlanmış ilan bulunmaktadır. Yapılacak elektrik teknisyeni alımı için adayların başvuruları alınmaya başlamış olup, uzun bir süre daha devam edecektir. Çok sayıdaki ilan için Türkiye geneli personel alımları yapıldığından, ilan şartları ve aranan nitelikler işletmelere veya kuruma göre farklılık gösterebilmektedir. Bu ilanlara başvuru yapacak adayların taşıması beklenen genel özellikler; ilgili bölümlerden mezun olmuş olmak, herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, iş güvenliğine önem vermek, gerektiğinde mesaiye kalabilecek olmak, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, mesleğinin gerektirdiği program, araç ve gereçleri kullanabiliyor olmak, kendisini geliştirmeye açık olmak, MS-Office programlarını kullanabiliyor olmak, iş bitirme becerisi ve motivasyonu yüksek kişiler olmak gibi özelliklerdir.

Başvurular nasıl yapılır?

İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar, İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden ilgili ilanlara başvuru yapabilirler. Aynı zamanda online olarak da bu ilanlara başvuru yapılabilmektedir. Başvurular öncesinde İŞKUR müdürlüklerine gittiğinizde mutlaka ilan numaralarını not etmenizi ve orada görevli memurlara bu ilan numaralarını söylemeniz gerekmektedir. Bu sayede " Böyle bir ilan yok " şeklinde açıklamalayla karşılaşmayacaksınızdır. İlanları görüntülemek için açık iş ilanları sayfasından " Diğer elektrik teknisyenleri " şeklinde arama yaparak, tüm ilanlara ulaşıp, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm personel alımları için mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da takip etmek için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 17:36
YORUM EKLE