DeFacto Personel Alımı Yapmaya Devam Ediyor

DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi ilan ettiği pozisyonlar için personel alımları yapmaya devam ediyor. DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi personel ilanları.

DeFacto Personel Alımı Yapmaya Devam Ediyor
2003 yılında kurulmuş olan ve 2004 yılında ilk mağazasını açarak satışlarına başlayan DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi personel alım ilanları yayımlayarak bu pozisyonlar için personel alımları yapmaktadır. Genel olarak DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi ilanlarını resmi sitesi ve interaktif iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır.

DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi tarafından hazırlanan ve ilan edilen iş ilanlarına bakıldığında şirketin 50'e yakın pozisyon için personel alımı yaptığı görülmektedir. Pekihangi pozisyonlar için personel alınıyor ve şartlar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi
Açık Pozisyon Sayısı: 50'e Yakın

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN PERSONEL ALINACAK


DeFacto Perakende Ticaret Anonim Şirketi yayımladığı 50'e yakın pozisyon için personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.
MÜŞTERİ DANIŞMANI - PART TİME
MERCHANDISER (KNITTED PRODUCT GROUP)
UZAKTAN İZLEME OPERATÖRÜ
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISI
ENGELLİ PERSONEL
İADE DEPO ŞEFİ
LOJİSTİK SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI
ELEKTRİK UYGULAMA UZMANI
DEPO SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI
ANALİTİK LABORATUVAR UZMAN JUNIOR

BAŞVURULAR

Yukarıda ki pozisyonlar başta 50'e yakın pozisyon için DeFacto personel alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır. Adayların aşağıda ki linki takip etmesi ve gerekli nitelikleri öğrenerek uygun pozisyonlar için aynı kanaldan başvuru yapması gerekmektedir.

https://goo.gl/tiXb0Q
DİĞER MAĞAZA İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE