Atatürk Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı

Atatürk Üniversitesi bünyesine istihdam etmek üzere 32 adet farklı alanlarda ve pozisyonlarda Öğretim Üyesi alacak. Sizde Başvuruda bulunmak istiyorsanız haberimizin devamını inceleyiniz.

Atatürk Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı
Atatürk Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı
Atatürk Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Atatürk Üniversitesi bünyesinin ihtiyacını karşılamak üzere farklı alanlarda ve posizyonlarda 30 adet Profesör ve 2 ader Yardımcı Doçent alıyor. Sizde Atatürk Üniversitesi öğretim üyesi alımı ilanına iş başvurusunda bulunarak iyi bir kariyer geleceği yaratmak istiyorsanız, alt kısımda verilen ayrıntılrı inceleyerek daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.
Atatürk Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunun ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Profesör kadroları daimi statüdedir.
MÜRACAATTA İSTENEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ:

1 - PROFESÖR KADROLARI İÇİN:

- Adaylar Personel Daire Başkanlığına müracaat ederken; dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, nüfus cüzdan fotokopisi ve iki adet fotoğrafla birlikte 6 takım dosyayı teslim edeceklerdir. Ayrıca, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin 17. maddesi gereğince yayın listelerinde başlıca araştırma eserlerini belirteceklerdir.
2-YARDIMCI DOÇENT KADROLARI İÇİN:

-2547 Sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara haiz adayların, Dilekçe (Yabancı dil belirtilecek), özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgesi) ve 2 adet fotoğraf 4 takım dosya halinde yayınları ile ilgili birimlere müracaat etmeleri gerekmektedir. İlanımızın Resmi Gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15. gündür
İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 21:29

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE