Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı yapıyor. Sizde iş başvurusunda bulunmak için haberimizin detaylarını inceleyiniz.

Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Artvin Çoruh Üniversitesi Personel alımı gerçekleştiriyor. Artvin Çoruh Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 9 adet öğretim üyesi alacaktır. Sizde Artvin Çoruh Üniversitesi ailesine iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, istenilen belgelere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu"nun ilgili maddeleri ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi" ve "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Profesör kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile başlıca araştırma eserini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, doçentlik belgesi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının onaylı suretlerini, askerlik durum belgesini, özgeçmişini, bilimsel yayımlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim- öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını üniversiteye katkılarını da kapsayan ve belgeleyen 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğe;

Doçent kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, doçentlik belgesini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretlerini, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğe;

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm, anabilim dalı ve yabancı dilini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, doktora belgesini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretlerini, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili akademik birime;

Adayların, gazete ilan tarihi itibari ile 15 (on beş) gün içerisinde (mesai bitimine kadar) şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Not : Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir.

 

BİRİMİ

BÖLÜMÜ

ANABİLİM DALI

UNVANI

DERECE

ADEDİ

AÇIKLAMA

Eğitim Fakültesi

Türkçe Eğitimi

Türkçe Eğitimi

Yrd. Doç. Dr.

3

1

 

Eğitim Fakültesi

İlköğretim

Fen Bilgisi Eğitimi

Yrd. Doç. Dr.

3

1

İlköğretim Fen Bilgisi Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.

Fen Edebiyat Fakültesi

Tarih

Türkiye Cumhuriyeti Tarihi

Yrd. Doç. Dr.

3

1

 

Mühendislik Fakültesi

Harita Mühendisliği

Kartografya

Doç. Dr.

1

1

 

Orman Fakültesi

Orman Mühendisliği

Orman Entomolojisi ve Koruma

Prof. Dr.

1

1

 

Orman Fakültesi

Peyzaj Mimarlığı

Peyzaj Planlama ve Tasarım

Doç. Dr.

1

1

 

Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

Yönetim ve Organizasyon

Yrd. Doç. Dr.

3

1

 

İlahiyat Fakültesi

Felsefe ve Din bilimleri

İslam Felsefesi

Yrd. Doç. Dr.

3

1

Mantık Alanında Doktora Yapmış Olmak.

Sağlık Yüksekokulu

Beslenme ve Diyetetik

 

Doç. Dr.

1

1

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE