1650 Temizlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı! Başvurular Sürüyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda 1650 kişilik temizlik görevlisi alım ilanına başvurular devam etmekte olup, başvuru koşullar ve diğer detaylar haberimizde yer almaktadır...

1650 Temizlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı! Başvurular Sürüyor

2019 yılı personel alımları ivme kazandı

İŞKUR üzerinden her gün binlerce kişilik personel alım ilanı yayımlanıyor. Bu ilanlar arasında kamu kurumlarına ve bağlı kuruluşlara yönelik olarak yayımlanan ilanlar da yer alıyor. 50 bin kişilik personel ilanının büyük bir bölümünü özel sektör işletmeleri oluşturuyor. Her gün çok sayıda meslek kolu için, binlerce kişilik ilan İŞKUR üzerinden adaylara duyuruluyor. Adaylar İş Başı Eğitim Programı dahilinde olan ya da normal iş ilanı olarak değerlendirilen bu ilanlara başvurularını gerçekleştiriyorlar. Türkiye geneli binlerce kişilik temizlik görevlisi ilanı da yine bu ilanlar arasında yer alıyor. Toplamda 1650 kişilik temizlik görevlisi alım ilanı İŞKUR üzerinden, başvuruları topluyor.

1650 TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Yayımlanan ilanlara İŞKUR üzerinden başvuru yapılabilmektedir. T.C vatandaşı olan, görevini yapmasına engel bir rahatsızlığı bulunmayak, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, kamu haklarından mahrum bırakılmamış ya da kamu zararına bir faaliyette yer almamış adayların başvuruları değerlendiriliyor. Mesleki açıdan tecrübeli, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek, iletişim ve muhakeme yetenekleri güçlü adaylar, mesai saatlerine özen göstermek ve dış görünüşüne dikkat etmek şartlarını da barındırmaları halinde değerlendirme sürecinden olumlu yanıt alıyorlar ve işe başlatılıyorlar. Bu ilanlara ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz, açık iş ilanları sayfasını ziyaret edip temizlik görevlisi şeklinde yazarak, arama bölümünden aratmalıdırlar. İlanlar buradan adayların karşısına çıkacak olup, başvurular yapılabilecektir. Üye girişi yapıp, bilgilerinin güncelliğinden emin olan adaylar, başvurularını rahatlıkla yapabilmektedirler.

İOS UYGULAMAMIZ> TIKLA

ANDROİD> TIKLA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan kayabaş
Hasan kayabaş - 4 yıl Önce

Başvurular nerden yapılıyor

Murat saratlI
Murat saratlI - 4 yıl Önce

Merhabalar 1650 temizlik görevlisi ilanı diyorsunuz haberi okudum İŞKUR sayfasını açtım böyle bahsettiğiniz bir iş 1650 kişilik alım yok ?