BSH Grup İtfaiye Personeli Alımı Yapıyor

BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere itfaiye personeli alımı yapıyor.

BSH Grup İtfaiye Personeli Alımı Yapıyor
Beyaz eşya sektörünün öncü markalarından olan BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi açık pozisyonları için personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. İnteraktif iş ilanları siteleri ve BSH Grup sitesi aracılığı ile açık pozisyonlar hakkında bilgi vermekte olan kuruluş yeni alım ilanları yayımlamaya devam ediyor.

Toplam 90 farklı pozisyon için personel alımı yapmakta olan BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi itfaiye pozisyonu içinde personel alımı yapmaktadır. Peki BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin alım yaptığı itfaiye personeline kimler müracaat edebilir.

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR

BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi yayımladığı itfaiye personeli alım ilanı ile itfaiyeci alımı yapacağını duyurdu. Peki bu alım ilanına kimler başvuru yapabilir.

MYO Sivil Savunma ve İtfaiyecilik mezunu,
Tercihen 2 yıllık mesleki deneyime sahip,
En az 1.70 m boyunda ve boyun 1 m. den fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg’ dan fazla fark olmayan,
B sınıfı ehliyet sahibi (tercihen E sınıfı),
Sağlık durumu itfaiyecilik yapmaya elverişli olan,
Çerkezköy'de ikamet eden/edebilecek olan.

Yukarıda belirtilmiş olan nitelikler ve belgeler BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından aranmakta olup adayların bu niteliklere sahip olması gerekmektedir. Müracaat etmek isteyenlerin aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/wK5e73

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE