Yeni İlan Yayımlandı: İŞKUR Aracılığıyla 45 Büro Memuru Alınacak

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan yeni ilan dahilinde ilan şartlarına uygun 45 büro memuru alımı gerçekleştirilecektir. İlan hakkında tüm detaylar ve başvuru şartlarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Yeni İlan Yayımlandı: İŞKUR Aracılığıyla 45 Büro Memuru Alınacak

İŞKUR üzerinde her gün çok sayıda personel memur alım ilanları yayınlanıyor. Yıl içerisinde 1 milyona yakın kişiyi istihdam eden İŞKUR, her gün yeni ilanları yayınlamaya devam ediyor. Hem özel sektör hem de kamudaki memur ve personel ihtiyacını karşılamak için oldukça önemli faaliyetler yürütüyor. Daha önce yaptığımız haberde İŞKUR üzerinden başvuruları alınan ya da kamuya farklı kurumlar üzerinden yapılan memur alımlarını derleyip, sizlere ulaştırmıştık. Bu ilanda şuan için başvuru süreçleri devam eden yaklaşık 50 bin kişilik bir personel alım ilanına ulaşabilirsiniz. İçerisinde tüm başvuru detayları ve adresleri yer almaktadır. İlgili haberimize ulaşmak için TIKLAYINIZ.

isinolsa.com Facebook grubumuz kuruldu

Memur alım ilanlarına başvuru yapmak, diğer adaylarla yardımlaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak için kurmuş olduğumuz Facebook grubumuza davetlisiniz. Aşağıda yer alan bağlantıdan ücretsiz olarak Facebook grubumuza katılabilirsiniz.

Facebook grubuna katılmak için TIKLAYINIZ

Türkiye geneli 50 büro memuru alınıyor

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 45 büro memuru alımında, adaylarda farklı özellikler ve nitelikler aranmaktadır. İlgili ilanları incelemenizi ve başvuru detaylarına göz atmanızı önermekteyiz. Bu ilanlara ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. İlanlara başvuruda bulunmak için İŞKUR üye profilinizin bulunması, buradaki kişisel bilgilerinizin de doğru olması gerekmektedir. Bilgilerinde eksiklik ya da hata bulunan kişilerin başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulamamaktadır.
45 Büro memuru alım ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 15:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre komurcu
Emre komurcu - 2 yıl Önce

slmlar meslek lisesi meyzunu 38yaşındayım
Bilgisayar operatörlüğü ve bilgisayarlı muhasebe
Sertifikaları mevcut bende herhangi bir pozisyonda
Çalışabilirmiyim.slmlar