Üniversiteler 538 Memur Alım İlanı Yayımladı! En Az Lise Mezunu

Üniversiteler kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu 538 memur alım ilanı yayımladı. Başvurular sürüyor.

Üniversiteler 538 Memur Alım İlanı Yayımladı! En Az Lise Mezunu

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan üniversiteler açık pozisyonları için personel ve memur alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Üniversite tarafından belirlenen açık pozisyonlar rektörlük tarafından ilana dönüştürülmekte ve Devlet Personel Başkanlığına gönderilmektedir.

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında ülkemizde ki devlet üniversiteler kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu 538 memur alımı yapmaktadır. Peki hangi üniversiteler kaç memur alımı yapıyor ve detaylar nedir?

HANGİ ÜNİVERSİTELER ALIM YAPIYOR

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 44 Sözleşmeli Personel Alacak

Uludağ Üniversitesi 60 Sözleşmeli Personel Alacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi 1 Sözleşmeli Personel Alacak

Trakya Üniversitesi 91 Sözleşmeli Personel Alacak

Dokuz Eylül Üniversitesi 60 Sözleşmeli Personel Alacak

Ankara Üniversitesi 100 Sözleşmeli Personel Alacak

Bülent Ecevit Üniversitesi 36 Sözleşmeli Personel (Hemşire) Alacak

Gaziosmanpaşa Üniversitesi 43 Sözleşmeli Personel Alacak

Gazi Üniversitesi 103 Sözleşmeli Personel Alacak

Yukarıda bulunmuş olan üniversiteler yine yanlarında belirtilmiş olan personel sayı kadar bünyelerinde istihdam etmek üzere sözleşmeli personel, memur alımı yapacaktır.

BAŞVURULAR

Üniversiteler en az lise mezunu toplam 538 kişilik memur alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır. Adayların müracaat için üniversitelerin rektörlükleri ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Üniversitelerden konu hakkında bilgi alacak olan adaylar şahsen ya da kabul ediliyorsa posta yolu ile rektörlüğe ilgili pozisyonlar için müracaatlarını gerçekleştirebilir.

538 Memur Alımı Resmi İlanları İçin Tıklayınız

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 3 yıl Önce

2017 de alınması planlanan PÖH ve Polis alımlarındaki YAŞ ŞARTININ 30 OLARAK ESNETİLMESİ kpss nin kaldırılarak lise mezunu olması için e devletten Cumhurbaşkanına Yazın” kısmından yazalım arkadaşlar dönüş yapıyorlar teşekkürler