Üniversiteler 182 Memur Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu

Devlet üniversiteleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu 182 kişilik memur alımı yapıyor. Peki detaylar nedir ve hangi üniversiteler alım yapıyor.

Üniversiteler 182 Memur Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu

Ülkemizin dört bir yanında bulunmakta olan devlet üniversiteleri açık pozisyonları için sözleşmeli personel ve akademik personel alımlarına devam etmektedir. İşin Olsa aracılığı ile üniversitelerin sözleşmeli personel alımı ilanlarını sizler için derledik.

Buna göre ülkemizin dört bir yanında bulunmakta olan devlet üniversiteleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 182 kişilik memur alımı yapıyor. Buna göre adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. Peki hangi üniversiteler memur alımı yapıyor ve detaylar nedir.

ALIM YAPAN ÜNİVERSİTELER

Erciyes Üniversitesi 50 Sözleşmeli Personel Alacak
Balıkesir Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alacak
Hacettepe Üniversitesi 40 Sözleşmeli Personel Alacak
Ankara Üniversitesi 66 Sözleşmeli Personel Alacak
Namık Kemal Üniversitesi 17 Sözleşmeli Personel Alacak

Yukarıda hangi üniversitenin kaç kişilik personel alımı yapacağı verilmitşir. Peki adaylar başvuru yapmak isterse hangi adımları takip etmesi gerekmektedir.

BAŞVURULAR

Başvurular genel olarak üniversitelerin Rektörlükleri içerisinde bulunan Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılmaktadır. Tabi başvurular üniversiteden üniversiteye değişiklik gösterebilmektedir. İlanları görüntülemek isteyen adayların yukarıda ki üniversite ilanlarının üstüne tıklaması gerekmektedir. İlana ve üniversiteye göre başvuru tarihleri değişiklik göstermektedir.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE