Türkiye Şeker Fabrikaları 250 Kamu Personeli Alımı Yapıyor - Başvurular Sürüyor

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 250 kamu personeli alımı yapıyor. Müracaatlar 17 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye Şeker Fabrikaları 250 Kamu Personeli Alımı Yapıyor - Başvurular Sürüyor
Geçtiğimiz haftalarda Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan bildiri ile Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 4 farklı mühendis kadrosu için toplam 250 kişilik kamu personeli alımı yapacağı öğrenilmişti.

Alım ilanının yayımlanmasından birkaç gün sonra başvurular 6 Mart 2017'de müracaatlar başladı ve halen başvurular devam ediyor. Adayların 17 Mart 2017 tarihine kadar Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi için müracaatlarını yapmaları gerekmektedir.

HANGİ POZİSYONLARA PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi yayımlamış olduğu personel alım ilanı ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 250 kamu personeli alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Kimya Mühendisi
Makine Mühendisi
Elektrik Elektronik Mühendisi
Elektrik Mühendisi

Yukarıda verilmiş olan pozisyonlar için toplam 250 kamu personeli alımı yapılacak. Toplam 4 farklı mühendis kadroları için atama yapılacaktır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi yukarıda verilmiş olan 4 farklı mühendis kadrosu için personel alımı yapacak. Peki müracaatlar nasıl yapılır? Müracaat etmek isteyen adayların alım yapılan ilin İŞKUR şubeleri ile görüşme yapması ve alım ilanlarına müracaat etmesi gerekmektedir. Hangi iller için alım yapılacak ve hangi bölgeye kaç mühendis alımı yapılacağını öğrenmek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

Kadro ve Başvurular İçin Tıklayınız

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE