Türkiye Geneli 1.855 Büro Memuru Alımı! Başvuru Şartları!

Türkiye Genelinde özel firmalara Büro memurları alımı yapılacak. Toplamda 1.855 büro personeli için alımlar devam ediyor. Adaylar başvurularını nasıl yapacak? Başvuru şartları neler?

Türkiye Geneli 1.855 Büro Memuru Alımı! Başvuru Şartları!

1.855 Büro Memuru Alımı

Türkiye Genelinde özel firmalara Büro memurları alımı yapılacak. Adaylar başvurularını nasıl yapacak? Başvuru şartları neler?

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile özel firmalara genel büro memurları alımı yapılacak. Büro personeli alımlarında hangi başvuru şartlarına sahip olmak gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Büro memuru alımları için Türkiye geneli yapılacak alımlara başvuru yapabilmek için adayların en az 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Erkek adayların başvuru yapıldığı tarihte askerlik ile ilişiği bulunmaması gerekiyor. Diğer başvuru şartlarında adayların Office programlarına hakim olmaları gerekmektedir. Firmaların büro işlerinin yapılmasında isteği diğer özel başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını nasıl yapacaklar?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular Türkiye İş Kurumu aracılığı ile iş ve meslek danışmanlarına başvuru yaparak yada İŞKUR esube girişi yapılarak internet ortamında yapılabilecek. Adaylar aşağıdaki linki tarayıcıdan açarak son başvuru tarihinden önce başvurularını tamamlayabilirler.

Başvuru için: https://goo.gl/yNnd3U

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2018, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER