Türk Standartları Enstitüsü (TSE) 40 Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor!

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 40 memur alımı yapıyor. Başvurular halen devam ediyor.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) 40 Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor!

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer alan ve gıda denetimlerini gerçekleştirmekte olan Türk Standartları Enstitüsü (TSE), Maliye Bakanlığının vermiş olduğu izinler doğrultusunda memur alımları yapmaktadır.

Geçtiğimiz hafta Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hazırlanan memur, personel alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı duyurular bölümü aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu. Buna göre 40 kişilik memur alımı yapılacağı öğrenilmiş ve başvurular başlatılmıştı. TSE 40 memur alımı başvuruları halen sürüyor peki başvuru tarihleri nedir, hangi pozisyonlar için TSE memur alımı yapıyor.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Türk Standartları Enstitüsü toplam 40 kişilik memur alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için memur alımı yapılacak ve detaylar nedir.

TSE Uzman Yardımcısı - 12 Memur Alımı
Avukat - 2 Memur Alımı
Memur - 24 Memur Alımı
Şoför - 2 Personel Alımı

Yukarıda belirtilmiş olan kadrolar için toplam 40 kişilik TSE tarafından kamu personeli alımı yapılacaktır. Peki kimler başvuru yapabilir ve detayları nedir.

HANGİ BÖLÜM MEZUNLARI BAŞVURABİLİR

TSE Uzman Yardımcısı
Siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri, İnşaat Mühendisliği, İstatistik, Matematik, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği

Avukat
Hukuk Fakültesi Mezunu

Memur
İşletme Önlisans veya İşletme Yönetimi Önlisans, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı,  Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Şoför
En az lise mezunu olmak

BAŞVURULAR

Yukarıda TSE'nin 40 kişilik memur alımına ilişkin başvuru tarihleri, ilan bilgisi ve hangi bölüm mezunlarının başvuru yapabileceği belirtilmiştir. İlgili ilana başvuru yapacak olan adayların 2 Ekim 2017 tarihine kadar aşağıdaki linkler yardımı ile başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

www.tse.org.tr
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE