Türk Kızılayı Personel Alım İlanları Yayımladı! Başvurular Başladı

Türk Kızılayı bünyesine belirli kadrolar üzerinden çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecektir. Türk Kızılayı personel alım ilanı ve detaylarına haberimizde yer verdik...

Türk Kızılayı Personel Alım İlanları Yayımladı! Başvurular Başladı

Geçtiğimiz günler itibariyle duyurduğumuz Türk Kızılayı personel alım ilanı için yeni ilanlar yayımlandı. Türk Kızılayı bünyesine farklı kadrolar üzerinden çok sayıda memur ve personel alımı yapılacaktır. Türk Kızılayı bünyesinde görev almak isteyecek, türk kızılayı personel alım ilanı üzerinden başvurularını yapmak isteyecek ziyaretçilerimize, yayımlanan ilanları ve detaylarını ulaştırıyoruz.

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanlarda, ilan şartlarını taşıyan ve belirli nitelikleri karşılayan kişilerden seçilmek üzere; yayımlanan ilanlarda Doktor,Program/ Project Assistant, Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı, Toplum Merkezi Yöneticisi, Corporate Communication Specialist, Psychologist (TM-PSK), Reporting/ Data Specialist, Gençlik Çalışanı, İdari İşler Personeli (Engelli) pozisyonlarına personel alımları yapılacaktır.

Adaylarda aranacak ortak özellikler:

Her ilanda olduğu gibi bu ilanda da kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak, askerliğini yapmış veya en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olmak, amirinden üstünden gelecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olmak, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak, mesleki bilgi sahibi olmak, kendisini geliştirmeye açık olmak, mesleğinin gerektirdiği ekipman veya programların kullanımını biliyor olmak, sağlık problemi bulunmamak gibi temel şartlar aranmaktadır. Yayımlanan ilan hakkında daha detaylı bilgiye Türk Kızılayı Kariyer sayfası üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Başvuru yapmak isteyen ziyaretçilerimiz, türk kızılayı personel alımı için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek, personel alım ilanı hakkında daha detaylı bilgiye ve başvuru bağlantılarına ulaşabileceklerdir.

Başvuru ve detaylar için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE