Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur Personel Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere açık pozisyonlar için KPSS şartı olmadan memur personel alımı yapıyor.

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur Personel Alımı Yapıyor
Ülkemizin sağlık kuruluşları arasında yer almakta olan Türk Kızılayı açık pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmeye devam etmektedir. Alım ilanları yayımlamak yerine Türk Kızılayı sahip olduğu Kızılay Kariyer Başvuru sayfası aracılığı ile açık pozisyonlarını duyurmakta ve bu pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirilmektedir.

Türk Kızılayının sahibi olduğu kızılay kariyer sayfası aracılığı ile yayımlanan açık pozisyonlar için memur personel alımı gerçekleştirilecektir. Peki Türk Kızılayı hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak.

Açık Pozisyon Sayısı: 10

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Türk Kızılayı sahibi olduğu Kızılay Kariyer sayfası aracılığı ile açık pozisyonları duyurmaya devam ediyor. Peki hangi pozisyonlar için Türk Kızılayı kendi bünyeleridne istihdam etmek üzere memur personel

Finansal Raporlama Uzmanı 
Doktor / Tıp Merkezleri (İç Hastalıkları) (İç Hastalıkları) 
İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı 
Doktor / Tıp Merkezleri (Göz Doktoru) 
Organizasyonel Gelişim Uzmanı 
Program/Proje Asistanı 
First Aid Trainer (FirstAid) 
Çocuk ve Gençlik Program Sorumlusu (Toplum Merkezi Sorumlusu) 
Operatör 
Koruma Programı Sorumlusu (Toplum Merkezi Sorumlusu)

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur personel alımı yapacak olup adayların başvuru yapabilmesi için gerekl niteliklere sahip olması gerekmektedir. Nitelikler hakkında bilgi edinebilmek ve Türk Kızılayı personel alım ilanına müracaat edebilmek için adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE