Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde görev yapmak üzere KPSS şartı olmadan memur alımı yapıyor. Peki alım yapılan pozisyonlar nelerdir, nasıl başvuru yapılacak?

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en önemli sağlık kuruluşları arasında yer almakta olan Türk Kızılayı açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için aralıklarla resmi sitesi aracılığı ile ilan yayımlamakta ve memur personel alımı başvurularını başlatmaktadır.

Türk Kızılayı tarafından kamuoyuna yeni duyurulan ilan ile ilgili kurumun Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartsız memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki Türk Kızılayı hangi pozisyonlar için memur alımı yapacak, ilan detayları nedir? İşin Olsa ekibi olarak Türk Kızılayı memur alımı detaylarını sizler ile paylaşıyoruz.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türk Kızılayı iş ilanları için çok sayıda memur alımı ve personel alımı gerçekleştirecektir. Peki ilan detayları nedir? Buna göre 10'a yakın pozisyon duyurulmuş olup adayların mesleklerine uyumlu niteliklerine sahip olmak, gerekli bölümlerden mezun olmak ve sorumluluk sahibi olmak gibi şartları taşıması gerekmektedir. Peki pozisyonlar ile başvuru bilgileri nelerdir?

POZİSYONLAR NEDİR? BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alacak. Peki pozisyonlar nelerdir? Buna göre Uluslararası İlişkiler Yetkilisi (IR2018), Doktor / (Kardiyoloji Uzmanı) (KRD2018), İdari İşler Personeli (Engelli) (ENGL-İP), Tercüman (TRC2018), Program/ Project Assistant (PA), Koruma Programı (Asistanı), Yurtdışı Delegasyon Yetkilisi (YDD2018), International Relations Officer (IR)  ve Doktor (Doktor 2018)  pozisyonları için memur alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak? Başvurularını gerçekleştirmek isteyen adaylarn //basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx linkini kopyalaması ve müracaat sayfasına ulaşarak başvurularını yapması gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan kara
Gökhan kara - 5 yıl Önce

Asli varmi ilanlarinizin sorular uyor sonrasında bilgilendiren bizi

Mehmet
Mehmet - 5 yıl Önce

Çalışmak istiyorum

Yasin Ak
Yasin Ak - 5 yıl Önce

Referans yoksa olmuyor...

MuhtacKalma
MuhtacKalma - 5 yıl Önce

Bu nasll bi iş ilanı böyle vasıfsız bekliyorsun adamlar doktor istiyor