Türk Kızılayı KPSS Şartsız Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alımı yapıyor. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir ve adaylar müracaatlarını nasıl yapacak?

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin dört bir yanında hizmetlerini sürdüren ve yardıma muhtaç hem yurt içi hemde yurt dışı bölgelerine hizmet götürmekte olan Türk Kızılayı aynı zamanda her bölgede kan bağışı ve organ bağışı toplamaya devam etmektedir.

Genel olarak personel açığını üniversitelerin sağlık bölümlerinde eğitim görmekte olan öğrencileri ile kapatmakta olan Türk Kızılayı yine pek çok pozisyon için memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Türk Kızılayı tarafından kamuoyuna duyurulan yeni ilanlara bakıldığında memur alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak?

ARANACAK ŞARTLAR NEDİR?

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur ve personel alımı yapıyor. Peki aranacak şartlar nedir? Buna göre adayların pozisyonlara göre değişen asgari düzeyde diplomaya sahip olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, bazı pozisyonlar için tecrübeli olmak, enpati kurabilir olmak, psikolojiden anlayabilir olmak, bazı alanlar için zor şartlarda çalışabilir olmak vb. gibi genel şartlar aranmaktadır. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Adaylar nasıl başvuru yapabilir?

POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türk Kızılayı farklı pozisyonlara memur ve personel alımı yapacak. Peki pozisyonlar nelerdir? Buna göre Sürücü, Psikolog, Flebotomist / Laboratuvar Teknisyeni, Topluluk Merkezi Müdürü, Program / Proje Asistanı, Türkiye Sağlık Uzmanı, Raporlama / Veri Uzmanı, Vaka Çalışanı, Kurumsal İletişim Uzmanı ve Doktor pozisyonları için alım yapılacaktır. Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre başvurularını yapacak olan adayların //basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak git butonuna ya da enter tuşuna basması gerekmektedir. Ardından adaylar istediği pozisyonlar için başvurularını gerçekleştirebilir.

DİĞER MEMUR ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE