Türk Kızılayı KPSS Şartı Olmadan Çok Sayıda Memur Alıyor

Türk Kızılayı, Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan çok sayıda memur alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için memur alımı yapılıyor.

Türk Kızılayı KPSS Şartı Olmadan Çok Sayıda Memur Alıyor
Faaliyetlerini gerçekleştirmekte olan sağlık kurumları arasında yer alan Türk Kızılayı açık pozisyonlarına memur personel alımları gerçekleştirmektedir ve açık pozisyonlar Türk Kızılayı'nın resmi internet sitesinde ki ilanlar bölümünden duyurulmaktadır.

Türk Kızılayı'nın açık pozisyonlarını duyurmak için açmış olduğu site aracılığı ile yayımlanan pozisyonlar için Türk Kızılayı memur alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Peki Türk Kızılayı hangi pozisyonlar için memur alımı yapıyor ve detaylar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapan Kurum: Türk Kızılayı
Açık Pozisyon Sayısı: 6
Kamu Kurumu

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN MEMUR ALINIYOR


Türk Kızılayı 6 farklı pozisyon için memur personel alımı yapıyor. Peki Türk Kızılayı hangi pozisyonlar için memur alıyor. Buna göre;
Koruma Programı (Asistanı) 
Toplum Merkezi Yöneticisi 
Gazze Delegasyon Yetkilisi (Gazze2017) 
Tercüman 
Monitoring & Evaluation Assistant (MEA2017) 
Doğrulama ve Gözlem Asistanı (DGA2017) 
Yukarıda ki pozisyonlar için Türkiye geneli çok sayıda memur alımı yapılacak. (Gazze pozisyonunda ki personel Gazze'de istihdam edecektir.)

NASIL BAŞVURULUR

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlara Türk Kızılayı memur alımı yapıyor. Peki nasıl başvurulur. Buna göre adayların aşağıda ki linki takip etmesi ve aşağıda ki link aracılığı ile pozisyonlarda uyumlu olduğu niteliklere göre başvurularını yine aynı kanal üzerinden yapması gerekmektedir.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
faruk han
faruk han - 4 yıl Önce

boşuna başvurmayın.torpil istiyor

SIRADAKİ HABER