Türk Kızılayı Çok Sayıda Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Kızılay'ı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alımı yapıyor. Peki alım detayları nedir.

Türk Kızılayı Çok Sayıda Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Sağlık konusunda önemli çalışmaları olan ve kan bağışı ile organ bağışına devam ederek Türkiye'nin dört bir yanına devletin destekleri ile stand açarak destekler almaya devam eden Türk Kızılayı açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir.

Türk Kızılayı memur ve personel alımı ilanları kurumun sahip olduğu kariyer, Türk Kızılayı iş ilanları, açık pozisyonları resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında Türk Kızılayının çok sayıda memur ve personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki detayları nedir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Kurum: Türk Kızılayı
Farklı Pozisyon Sayısı: 5
Alım Yapılacak İl Sayısı: Türkiye Geneli
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Türk Kızılayı Türkiye geneli çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki alım yapılacak pozisyonlar hangileridir?

Gazze Delegasyon Başkanı 
Tercüman 
Monitoring and Evaluation Assistant (ME) 
Gençlik Çalışanı 
Sağlık Uzmanı - Türkiye Geneli

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Türk Kızılayı çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak. Buna göre adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve buradan pozisyonları görüntüleyerek ilgili nitelikler dahilinde müracaatlarını aynı kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE