Türk Kızılayı Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için çok sayıda memur ve personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir?

Türk Kızılayı Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin sağlık kuruluşları arasında en önemli yeri bulunmakta olan Türk Kızılayı bilindiği üzere Türkiye'nin dört bir yanında kan bağışı ve organ bağışı toplamaktadır. Genel olarak personel ihtiyacını üniversitelerin sağlık fakültelerinde eğitim görmekte olan öğrencilerden gönüllü olarak toplam Türk Kızılayı yine çok sayıda memur alımı da gerçekleştirmektedir.

Türk Kızılayı tarafından hazırlanan yeni ilanlar kamuoyuna resmi Kızılay kariyer, Kızılay kariyer başvuru sayfası aracılığı ile duyuruldu. Buna göre farklı pozisyonlar için çok sayıda memur ve personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak ve pozisyonlar nelerdir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türk Kızılayı iş ilanları için çok sayıda memur alımı yapıyor. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların pozisyonlar için belirlenen asgari düzeyde diplomaya sahip olmak, bazı pozisyonlar için tecrübeli olmak, halk sağlığı koruma vb. gibi konulara hakim olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, iletişim becerisi yüksek olmak şartları aranmaktadır. Peki pozisyonlar nelerdir ve nasıl başvuru yapılır?

POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türk Kızılayı çok sayıda memur alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nedir ve nasıl başvuru yapılır? Buna gör Doktor (Doktor 2018), Corporate Communication Specialist (CCS) , Doktor / (Kardiyoloji Uzmanı) (KRD2018), Case Worker (CASE-WR), İdari İşler Personeli (Engelli) (ENGL-İP), Tercüman (TRC2018), Program/ Project Assistant (PA), Koruma Programı (Asistanı), Yurtdışı Delegasyon Yetkilisi (YDD2018) pozisyonları için personel alımı yapılmaktadır. Pekibaşvurular nasıl yapılır? Başvuru yapacak olan adayların //basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx linkini kopyalayarak tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması ve başvurularını da buradan gerçekleştirmesi gerekmektedir.

DİĞER MEMUR ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerife
Şerife - 5 yıl Önce

Her branşta alım var kamu mezununun gireceği bölümde sadece engelli alımı var illa birşeyler yapıp engellimi olalım 6 yıldır atama bekliyorum görün bizi artık