TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü Büro Memuru Alımı Yapacak.

Türkiye Sanayi ve Sevk İdare Enstitüsü kurumuna daimi süreli 1 kişilik memur alımı yapılacak. Adaylar başvurularını 22 Ekime kadar tamamlaması gerekmektedir. İşte detaylar..

TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü Büro Memuru Alımı Yapacak.

Kamu kurumuna büro memuru alımı yapılacak. Adaylar daimi süreli istihdam edilecek.

İŞKUR üzerinden yapılan ilana göre Türkiye Sanayi ve Sevk İdaresi Enstitüsüne 1 kişilik personel istihdam edilecek. Bilindiği gibi Tübitak Kurumuna bağlı olarak görev yapan kurum Arge geliştirmek üzere kurulmuştur. TÜSSİDE yönetimi uzman kadrosu ve üniversitelerle olan iş birliği 35 yıldır görev yaparak 500 den fazla kurumsal dönüşüm projesini tamamladı ve 300 binden fazla kişi ile eğitim programları gerçekleştirmeye devam ediyor. Adaylar için aktardığımız bilgiler ile birlikte alım yapılacak olan pozisyon detaylarına aktarmak gerekirse;

BAŞVURU DETAYLARI;

İlana başvurular sadece TMY kapsamında yapılacak. T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 19 yaşından gün almış olmak, Adayların Office programlarına hakim olmaları, kamu haklarından yasaklı olmamaları, devlet memuru olmasına engel herhangi bir suç kaydının bulunmaması, güvenlik soruşturması engeli bulunmaması, görevini devam etmesine engel bir sağlık engelinin bulunmaması istenilmektedir. Eğitim düzeyinde en az ön lisans mezunu olmak istenilmektedir.

Başvurular 22 Ekim tarihine kadar devam edecek. İŞKUR üzerinden e şube portalına giriş yapılacak başvuru yapılabilecek. Diğer başvuru yöntemi ise şahsen başvurular İŞKUR şubelerinden tamamlanacak.

İlana erişmek için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 21:04
YORUM EKLE