TÜBİTAK KPSS Şartsız 60 Memur Alımı Yapıyor! Nasıl Başvuru Yapılır

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK KPSS şartsız 60 memur ve personel alımı yapıyor. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir?

TÜBİTAK KPSS Şartsız 60 Memur Alımı Yapıyor! Nasıl Başvuru Yapılır

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesine bağlı bulunmakta olan Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK aralıklarla açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için memur ve personel alımları gerçekleştirmekte olup kamuoyuna geçtiğimiz günlerde yeni bir ilan daha yayımlanmıştır.

Bilimsel araştırmaları, çalışmaları ve buluşları ile tüm dünyanın dikkat ile takip ettiği kurumlardan bir tanesi olarak bilinen Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK KPSS şartsız 60 memur alımı ilanı yayımladı. Peki bu ilana adaylar nasıl başvuru yapabilir, pozisyonlar nelerdir?

BAŞVURU ŞARTLARI ve POZİSYON DETAYLARI NEDİR?

TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Araştırma Teknolojileri Enstitüsü bünyesine alımını yapacağı personel adaylarından, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir aklı dengi rahatsızlığı bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Yaplan İngilizce dil sınavlarından geçerli puan almış olmak, ve Lisans derslerinden ilgili nitleikleri taşımaları dahilinde, Ar-Ge Teknisyeni ve Ar-Ge Personeli ve Teknik ve Destek pozisyonlarına alım yapılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK KPSS şartı aramadan 60 kişilik memur alımı yapıyor. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak? Buna göre müracaatlar 20 Nisan 2018 tarihinde başladı ve adayların 4 Mayıs 2018 mesai saatlerine kadar www.bilgem.tubitak.gov.tr aracılığı ile müracaatlarını tamamlaması gerekmekte olup detaylı bilgi için aşağı bölüme resmi ilanı ekliyoruz.

Resmi İlan Burada

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 18:54
YORUM EKLE