TÜBİTAK KKYBK Kadrolu Memur Personel Alım İlanı Yayımlandı

TÜBİTAK Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 4 kadrolu personel alımı yapıyor.

TÜBİTAK KKYBK Kadrolu Memur Personel Alım İlanı Yayımlandı
TÜBİTAK Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı tarafından hazırlanan ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan bildiri ile TÜBİTAK KKYBK'nın toplam 4 kadrolu memur personel alımı yapacağı öğrenildi.

Alım ilanı bugün Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu ve alınacak olan personeller TÜBİTAK Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı bünyesinde kadrolu olarak istihdam edeceğinden adaylar tarafından yoğun ilgi gösterilmeye başlandı. Peki alım ilanına kimler başvuru yapabilecek. Hangi pozisyon için alım yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR

İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, İnsan Kaynakları
Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri,
Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Finans, Uluslararası Finans ve
Bankacılık, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman,
Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Ekonomi, Ekonomi ve
Finans, Lojistik Yönetimi veya Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirmiş olmak.

Adayların yukarıda belirtilmiş olan bölümlerden mezun olması gerekmekte olup yine Microsoft Office uygulamalarına hâkim olmak, İşe giriş ve çıkış işlemleri konusunda bilgi sahibi olmak vb. gibi niteliklere de sahip olması gerekmektedir.

Müracaatlar www.bilgem.tubitak.gov.tr aracılığı ile internet ortamında yapılacak ve son başvuru tarihi 30 Mart 2017 saat: 17.00 olarak ilan edildi. Adayların başvurmadan önce aşağıda ki bildiriyi incelemesi gerekmektedir.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE