TÜBİTAK Farklı Şehirlerde 76 Memur Personel Alım İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK personel alımı yapacağını belirtti. Farklı kadrolarda toplamda 76 kişilik boş kadro ile alım yapılacak ve haberimizde sizlere ilgili ilan için detayları aktarıyoruz. İşte başvuru şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

TÜBİTAK Farklı Şehirlerde 76 Memur Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Yayıımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK bünyesine farklı şehirlerde ve farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapacak. Buna göre Resmi Gazete'de ilan yayımlandı. Adaylar için yayımlanan bu duyuruda tüm detaylar belirtilirken başvuruların ise Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacağı vurgulandı.

Buna göre TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri teknolojiler Araştırma Merkezi ( BİLGEM ) Bağlı yazılım teknolojileri araştırma enstitüaü ( YTE ) ve İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü ( İLTAREN ) bünyesine Ar-Ge personeli ve Araştırmacı alımı yapacak.

Yayımlanan bir diğer ilana göre ise, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı personel alımı yapacak.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

TÜBİTAK BİLGEM İLTAREN bünyesine, 1 Teknik ve Destek Personeli be 37 AR-GE Personeli ( Araştırmacı ) alacak. TÜBİTAK BİLGEM ise 23 AR-GE Personeli ( Araştırmacı ) olmak üzere toplamda 61 personel alınacak.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı toplamda 15 kişilik kadro ile, 3 Teknisyen, 3 İnşaat Ustası, 1 Aşçı, 2 Dağıtıcı, 1 Evrak memuru, 1 Diğer teknisyen ve Teknikerler, 4 teknisyen, olmak üzere 15 kişi alacak. Bu bağlamda TÜBİTAK her iki ilan ile toplamda 76 personel alımı yapacağını ilan etti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Toplamda 76 memur personel alımı yapılacak olup, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak ve Devlet Memuru olmasına engel bir suç olmamak, Sorumluluk Sahibi ve dikkatli olmak, Ekip Çalışmasına yatkın olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Son başvuru tarihi itiari ile 35 yaşını doldurmamış olmak gibi nitelikler aranacak. Alımlar Ankara ve Kocaeli için geçerlidir.

BAŞVURULAR:

İlgili ilan Resmi Gazete'de yayımlanmış olup adaylar başvuru işlemlerini Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden yapılacaktır. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı için son başvurular 25 Şubat 2019 olarak belirtilmiştir. TÜBİTAK BİLGEM ilanı için ise son başvuru tarihi 14 Mart 2019 olarak belirtilmiştir. 

NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr) ve Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da İŞKUR'un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden.

İlanın Tam Metni

Kamuya yayumlanacak yeni ilanlardan haberdar olabilmek için İşin Olsa Mobil uygulamasını telefonunuza indirerek ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 21:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
tolga
tolga - 2 yıl Önce

bu ilana sadece terörle mücadelede yaralananlar başvurabilir.Lütfen detaylı bilgi verin

Tarik
Tarik - 2 yıl Önce

Bu ve benzeri ilanlar da hep maksimum 35 yas sarti var bu yasin ustunde olanlar bu ülkenin vatandaşı degilmidir yasamasinlarmi saygilarimla

Ramazan
Ramazan - 2 yıl Önce

Engelli eleman alımı varmı