TÜBİTAK En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alıyor

TÜBİTAK kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için en az lise mezunu kamu personeli alımı yapıyor.

TÜBİTAK En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alıyor
TÜBİTAK geçtiğimiz günlerde ilan ettiği duyuru ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 17 farklı açık pozisyon için kamu personeli alımı yapacaklarını duyurmuştu.

Yine yapılan açıklama da adayların 11 gün içerisinde 27 Şubat 2017 tarihine kadar müracaat etmesi gerektiği belirtilmiş ve başvuruların İŞKUR üzerinden alındığı duyurulmuştu. TÜBİTAK ülke geneli başvuru kabul etmekte olup toplam 17 farklı açık pozisyon için kamu personeli alımı yapıyor. Peki TÜBİTAK hangi pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirecek.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

TÜBİTAK kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 17 farklı açık pozisyon için personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılıyor.

Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni - 6 Açık Pozisyon
Diğer Teknisyen Ve Teknikerler - 6 Açık Pozisyon
İnşaat Teknolojisi Teknikeri - 5 Açık Pozisyon

Yukarıda hangi pozisyonlar için TÜBİTAK'ın personel alımı yapacağı belirtilmiş olup müracaat edecek olan adayların yukarıda ki pozisyonlara başvuru yapması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 27 Şubat 2017'dir ve TÜBİTAK bünyesinde istihdam etmek isteyen personellerin İŞKUR müracaat merkezlerine ya da resmi sitesi www.iskur.gov.tr adresine başvurması gerekmektedir.
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 08:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE