TÜBİTAK 61 Daimi Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere lisans ve önlisans 61 daimi kamu personeli alımı yapıyor. Başvurular 26 Nisan'da sona erecektir.

TÜBİTAK 61 Daimi Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor
TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü tarafından hazırlanan daimi kamu personeli alımı ilanı geçtiğimiz hafta Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu. Buna göre TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü lisans ve önlisans mezunu personel alımı gerçekleştirmektedir.

TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsünün alım ilanına başvuru yapacak olan adayların lisans, önlisans mezunu olması gerekmekte olup ilana başvuru için her hangi bir Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmamaktadır. Toplam 61 kişilik alım yapılıyor ve adayların başvuru için 26 Nisan 2017 tarihine kadar kesin müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN PERSONEL ALINIYOR

TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü farklı farklı pozisyonlar için personel alımı yapılacak olup alınacak olan personeller uydu projelerinde görevlendirilmek üzere istihdam edecektir. Tüm pozisyonlar ve detayları aşağıda ki bildiri de ilan edilmiştir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsünün 61 daimi personel alımı ilanına müracaat edecek olan adayların TÜBİTAK'ın resmi internet sitesinde yer almakta olan iş başvuru sistemi aracılığı ile başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, görevine engel sağlık sorunu bulunmamak gibi niteliklere sahip olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için aşağıda ki bildiriyi inceleyebilirsiniz.

RESMİ BİLDİRİ İÇİN TIKLAYINIZ
TÜBİTAK İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER