TÜBİTAK 141 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bitiyor

TÜBİTAK kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 141 kamu personeli alımı yapıyor. Başvurular 30 Mart 2017 tarihi ile bitiyor.

TÜBİTAK 141 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bitiyor
Ülkemizde faaliyetlerine uzun süredir devam etmekte olan TÜBİTAK çeşitli kadrolar için kamu personelleri alımı yapmaya devam ediyor. Buna gör TÜBİTAK aracılığı ile yayımlanan ilanlar resmi interent sitesi ya da Devlet Personel Başkanlığı, İŞKUR aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde TÜBİTAK aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakıldığında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 141 kamu personeli alımı yapılacağı öğrenilmişti. Müracaatlar 30 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek ve adayların bu tarihe kadar başvurularını yapması gerekmektedir.

HANGİ BÖLÜMLER İÇİN ALIM YAPILACAK

TÜBİTAK'ın resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakıldığında toplam 141 kamu personeli alımı yapılacağı görülmektedir. Peki hangi bölümler için alım yapılacak. Buna göre TÜBİTAK BİLGEM Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığına 86, Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsüne 51, TÜBİTAK Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığına ise 4 kamu personeli alınacaktır.

Yukarıda belirtilmiş olan bölümler için TÜBİTAK toplam 141 kişilik kamu personeli alımı yapacak. Müracaat etmek siteyen adayların 30 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını yapması gerekmektedir.

Alım ilanları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isteyen ve müracaat etmek isteyen adayların TÜBİTAK'ın resmi internet sitesinde bulunan iş ilanları bölümünü takip etmesi gerekmektedir. TÜBİTAK'ın resmi internet sitesinden adaylar gerekli detayları öğrenebilir ve müracaatlarını yapabilir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE