TSE 40 Memur Alımı Başvuruları Sürüyor! Hangi Bölümler Başvurabilir

Türk Standartları Enstitüsü 40 kişilik memur alımı ilanına başvurular sürüyor. Hangi pozisyonlar alım yapılıyor ve kimler başvuru yapabilir.

TSE 40 Memur Alımı Başvuruları Sürüyor! Hangi Bölümler Başvurabilir

Ülkemizin en tanınır ve önemli kurumları arasında yer almakta olan Türk Standartları Enstitüsü açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Türk Standartları Enstitüsü memur personel alımı ilanı geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden kamuoyuna duyuruldu.

Türk Standartları Enstitüsü açık pozisyonları için toplam 40 kişilik personel alımı yapıyor. Peki TSE hangi pozisyonlar için alım yapıyor ve bu pozisyonlara müracaat edecek olan adayların hangi bölümlerden mezun olması gerekmektedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Türk Standartları Enstitüsü toplam 40 kişilik memur alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için memur alımı yapılacak ve detaylar nedir.

TSE Uzman Yardımcısı - 12 Memur Alımı
Avukat - 2 Memur Alımı
Memur - 24 Memur Alımı
Şoför - 2 Personel Alımı

Yukarıda belirtilmiş olan kadrolar için toplam 40 kişilik TSE tarafından kamu personeli alımı yapılacaktır. Peki kimler başvuru yapabilir ve detayları nedir.

HANGİ BÖLÜM MEZUNLARI BAŞVURABİLİR

TSE Uzman Yardımcısı
Siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri, İnşaat Mühendisliği, İstatistik, Matematik, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği

Avukat
Hukuk Fakültesi Mezunu

Memur
İşletme Önlisans veya İşletme Yönetimi Önlisans, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı,  Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Şoför
En az lise mezunu olmak

BAŞVURULAR

Yukarıda hangi pozisyonlar için kaç kişilik memur alımı yapıldığı ve hangi bölümlerden mezun olunması gerektiği belirtilmiştir. Peki başvurular nasıl yapılacak. Buna göre adayların en son 2 Ekim 2017 tarihine kadar aşağıdaki linklerden başvurularını yapması gerekmektedir.

www.tse.org.tr
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE