Toprak Mahsulleri Ofisi ve Çay İşletmeleri 20 Anbar Memuru Alımı Yapacak!

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü olmak üzere iki kuruma 20 anbar memuru alımı yapılacak. Alımlarda Önlisans mezunu olmak gerekmekte. KPSS puanı ile yapılacak alım detayları haberimizde..

Toprak Mahsulleri Ofisi ve Çay İşletmeleri 20 Anbar Memuru Alımı Yapacak!

Çay İşletmeleri ve Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğüne yapılacak olan memur alımlarından anbar memuru kadrosundaki alımları aktarmak istiyoruz.

Kamu Personeli Seçme puanı ile 83 kamu kurumuna 1729 alım yapılacak. Bu alımlarda genel idari hizmetler sınıfında, teknik hizmetleri sınıfında alımlara çok sayıda kadro ayrıldı. İki hizmet sınıfındaki alımlarda 367 kişi istihdam edilecek.

ANBAR MEMURU ALIMI;

Eğitim düzeyindeki alımlardan en fazla kadro lisans mezunlarına ayrıldı. Buna göre kamu kurumlarında anbar memuru kadrosundaki tercihlerde bulunacak adaylar için işin olsa ekibi olarak detayları aktarmak istiyoruz. Anbar Memuru kadrolarında 20 kişi alınacak. Bu alımlar 2 kamu kurumunda gerçekleşecek. Yukarıda da belirttiğimiz kamu kurumlarının taşra teşkilatlarındaki illerde; Afyonkarahisar, Konya, Nevşehir, Tekirdağ, Artvin, Rize, Denizli illerinde 20 kişi görevlendirilecek.

NE İŞ YAPARLAR;

Anbar memuru kadrosundaki görevliler malzeme girişi, malzeme çıkışı kayıt altına almak, raporlamak, görevli olduğu malzeme depolarında malzeme türüne göre sıralamak, ayırmak, teslim alınan malzemelerin kontrol etmek, sayımını yapmak, malzeme girişi yapmak, depo dışından çıkışı yapmak gibi görevleri bulunuyor. Adayların ilanlara başvurularını 20 Aralık tarihine kadar tamamlamaları gerekmekte. İlanlara erişmek için tıklayın.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE