THY Kabin Memuru Alımı Başvuru Şartları Neledir?

THY bünyesinde çalışarak, kabin içerisinde görev almak ya da hostes olmak isteyen bir çok aday için müjdeli haber THY resmi internet sitesinden geldi. THY’nin yapmış olduğu personel alım ilanına göre kariyer hedefi olan bireyler için hem kabin görevlisi hem de hostes personeli alımı için alımlara yapılacağını açıkladı. Bizde sizler için başvuru şartlarını ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını haberimize yansıttık…

THY Kabin Memuru Alımı Başvuru Şartları Neledir?

THY bünyesinde çalışarak, kabin içerisinde görev almak ya da hostes olmak isteyen bir çok aday için müjdeli haber THY resmi internet sitesinden geldi. THY’nin yapmış olduğu personel alım ilanına göre kariyer hedefi olan bireyler için hem kabin görevlisi hem de hostes personeli alımı için alımlara yapılacağını açıkladı.

Dünya üzerinde neredeyse en çok ülkeye uçan THY, kadrosunu daha da genişletmek için personel alımı yapılacağını açıkladı. İletişim becerisi yüksek olan, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, üst seviye yabancı dil bilen, güler yüzlü bayan kabin memuru hostes alımı yapılacağını açıkladı.

BAŞVURU ŞARTLARI ve İZLENECEK YOL

  • T.C. vatandaşı olmak

  • 01/01/1988 ile 31/12/1997 tarihleri arasında doğmuş olmak

  • En az lise mezunu diploması olması

  • Üst seviye İngilizce bilmesi

  • Adli sicil kaydı ve sicil arşivinin temiz olmazı

  • 160-180 cm arası boya sahip olması

Yukarıda ki başvuru şartlarını taşıyan adayların internet ortamı üzerinden THY A.O. resmi web sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Yukarıda ki şartları taşıyan kişilerin başvuru yapmaları, bu şartları yerine getirmeyen kişilerinde yapacakları başvuruların geçersiz sayılacağı belirtildi.

İlan üzerinde kriterlerini sağlayan adayların, online uygulama, test ve mülakat süreçlerinden geçerek işe başlayacaklarını açıkladır.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 18:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE