TEDAŞ Memur Personel Alımı Başvuruları Başladı! Kimler Başvuru Yapabilir?

TEDAŞ memur personel alımı başvuruları başladı. 10 Kişilik kadro ile Müfettiş Yardımcısı alınacak ve haberimizin devamında sizlere detaylı bilgiyi paylaşıyoruz.

TEDAŞ Memur Personel Alımı Başvuruları Başladı! Kimler Başvuru Yapabilir?

TEDAŞ geçtiğimiz günlerde bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak üzere Resmi Gazete'de ilan yayımlamıştı. İlgili ilan için başvuru süresi başladı ve haberimizin devamında sizlere, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer bilgileri paylaşıyoruz. TEDAŞ yayımladığı ilana göre, Genel idare hizmetleri sınıfında 10 kişilik boş kadro ile Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağını ilan etti.

ADAYLARDAN HANGİ ŞARTLAR ARANACAK?

TEDAŞ personel alımına başvuru yapacak adaylardan, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Müfettiş yardımcılığı sınavının yapılacağı yılın Ocak ayı itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, Dört yıllık eğitim veren fakültelerin hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğrenim kurumlarından mezun olmak, ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından 2017 veya 2018 yılına ait olan sınavdan KPSSP48 puan türünden en az 75 puan almış olmak şartı aranacaktır.

BAŞVURULAR BAŞLADI:

İlgili ilan 12 Şubat 2019 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlandı ve adaylar için başvuru süreci bugün ( 15 Şubat 2019 ) itibari ile başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 Mart 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.Başvurular, TEDAŞ Genel Müdürlüğünün internet sitesinde (www.tedas.gov.tr) yayımlanan başvuru formu doldurularak gerekli diğer belgelerle birlikte “TEDAŞ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Nasuh Akar Mahallesi Türkocağı Caddesi No: 2 Kat: 13 06520 Balgat-Çankaya/ANKARA” adresine şahsen veya posta ile yapılabilir.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 09:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seval kuşcu
Seval kuşcu - 2 yıl Önce

Memur diyorsunuz okuyorum avukat yüksek okul mezunları birazda lise mezunları işletme mezunları alsanız

Kemal ilter
Kemal ilter - 2 yıl Önce

Biradan yetkililere sesleniyorum lise mezunlarınada olanaklar sağlayın