TCDD En Az Lise Mezunu 383 Memur Alıyor! Nasıl Başvuru Yapılır Adım Adım Anlatıyoruz?

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 383 memur alımı yapıyor. Peki başvurular nasıl yapılır. İşin Olsa ekibi olarak adım adım sizlere anlatıyoruz.

TCDD En Az Lise Mezunu 383 Memur Alıyor! Nasıl Başvuru Yapılır Adım Adım Anlatıyoruz?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan Devlet Demiryolları (TCDD) aralıklarla kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. TCDD'nin ilanları Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR üzerinden yayımlanmakta olup şu anda aktif olarak 383 kişilik memur alımı yapılmaktadır.

ALINAN POZİSYONLAR NELERDİR?

Tren Teşkil İşçiliği - 88 Personel
Tren Teşkil - 117 Personel
Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörlüğü - 128 Personel
Mühendis - 50 Personel

Yukarıda hangi pozisyonlara kaç kişilik daimi memur ve personel alımının yapıldığı belirtilmiştir. Peki başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru yapmak isteyen adaylar için işlemlerin tamamını sizler için adım adım anlatıyoruz. Öncelikle ''https://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx'' adayların İŞKUR ilanlarının verildiği bu linki takip etmesi gerekiyor. Ardından İşyeri Ünvanı yazan yere ''TCDD'' yazması gerekmektedir.

Ara butonuna bastıktan sonra adaylar TCDD 383 memur alımı ilanlarının tamamını görebilir. Buradan adaylar istediği ilana tıklayabilir, aranan niteliklerin ne olduğunu görebilir, gerekli iletişim ve detay bilgilerini inceleyerek başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebilir.

Başvurular 12 Aralık 2017 - 21 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olup internet üzerinden müracaatlarını yapmak istemeyen adaylar en yakın İŞKUR merkezlerine giderek TCDD 383 memur alımı ilanına başvurusunu tamamlayabilir.

DİĞER MEMUR ALIMI İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2017, 21:33
YORUM EKLE