Tarım Kredi Kooperatifleri Lisans Mezunu 204 Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Sürüyor

Tarım Kredi Kooperatifleri lisans mezunu ziraat mühendisi kadrosu için toplam 204 kişilik memur alımı yapıyor. Başvurular sürüyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri Lisans Mezunu 204 Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Sürüyor
Faaliyetlerini sürdürmekte olan kamu kuruluşları arasında yer almakta olan Tarım Kredi Kooperatifleri yayımlamış olduğu ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur personel alımı ilanını geçtiğimiz hafta kamuoyuna duyurdu.

Önlisans ve lisans mezunu memur alımı yapacağını duyuran Tarım Kredi Kooperatifleri lisans mezunu 204 kişilik ziraat mühendisi kadrosu için memur alımı yapıyor. Başvurular 25 Mayıs 2017 tarihine kadar devam etmektedir. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir detaylar ve şartlar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Kamu Kurumu: Tarım Kredi Kooperatifleri
Alınacak Memur Sayısı: 204
Alınacak Pozisyon: Ziraat Mühendisi
Son Başvuru: 25 Mayıs 2017
Şart: KPSS 60 ve Üzeri

NASIL BAŞVURU YAPILIR


Tarım Kredi Kooperatifleri 204 kişilik ziraat mühendisi memuru alımı ilanı yayımladı. Buna göre adaylar 25 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Peki Tarım Kredi Kooperatifleri ziraat mühendisi memuru alımı ilanına nasıl başvuru yapabilir. Buna göre adaylar aşağıda verilmiş olan adreslere yanlarında bulundurmaları gereken belgeler ve iş talep formu belgesi ile şahsen başvuru yapması gerekmektedir.SON BAŞVURU 25 MAYIS 

Tarım Kredi Kooperatifleri 204 kişilik ziraat mühendisi memuru alımı ilanına adayların 25 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Adayların yanlarında istenen belgeleri bulundurması ve yine iş talep formunu da doldurması gerekmektedir.

İLAN, İSTENEN BELGELER VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2017, 15:16

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE