Tarım Kredi Kooperatifleri 45 Memur Personel Alım İlanı Yayımladı! KPSS 60 Puan ve KPSS'siz

Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre farklı pozisyonlarda toplamda 45 kişilik boş kadro ile alım yapılacak. Haberimizde sizlere başvuru şartlarını ve bilgileri aktarıyoruz. İşte detaylar.

Tarım Kredi Kooperatifleri 45 Memur Personel Alım İlanı Yayımladı! KPSS 60 Puan ve KPSS'siz

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri resmi internet sitesinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre Tarım Kredi Kooperatifleri Ankara Bölge Birliğine bağlı istihdam edilmek üzere Koopeatif görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımı yapacak.Başvuruda bulunacak olan adaylar öncelikle belirtilen nitelikleri taşımak zorundadırlar.

ALIM KADROLARI NEDİR?

Tarım Kredi Kooperatifleri toplamda 45 kişilik boş kadro ile, 33 Kooperatif Görevlisi ve 12 Ziraat Mühendisi alacak. Bu bağlamda bu kadrolar içerisinde Ön Lisans ve Lisans Mezunlarına yer verilmektedir. Buna göre Lisans mezunu 28 Kooperatif görevlisi ve 5 Ön Lisans mezunu Kooperatif Görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Tarım Kredi Kooperatifleri memur personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkeklerde askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, yurdun her yerinde çalışmasına engel durumu olmamak ve 30 yaşından büyük olmamak,

ÖZEL ŞARTLAR:

Adaylardan özel olarak, ÖSYM tarafından 2017 veya 2018 yıllarında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmak şartı aranır. Ayrıca Ziraat Mühendisi adaylarından Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar Bölüm ve KPSS şartı aranmaksızın başvuru yapabileceklerdir.

Ön Lisann Mezunu olan adaylardan, 2018 yılı ÖSYM tarafından yapılan Kamu personeli Seçme Sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gereklidir. Lisans mezunlarından ise, 2017 veya 2018 yıllarında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gereklidir. Bunlar dışında alım yapılacak il ve özel niteliklere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Lisans Mezunu Kooperatif Görevlisi Özel Şartlar ve Kadro Dağılımı

Ön Lisans Mezunu Kooperatif Görevlisi Özel Şartlar ve Kadro Dağılımı

Ziraat Mühendisi Özel Şartlar ve Kadro Dağılımı

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 10 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 28 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını başvuru formuna göre ve istenen belgeler ile birlikte Ankara Bölge Birliğine yapabileceklerdir, Ankara Bölge Birliği dışındaki Bölge Birliklerimiz başvuru kabul etmeyecektir. Başvuru Formları için ve İlan hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

İlanın tam Metni

YAYIMLANAN İLANLARDAN HABERDAR OLMA:

Kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanları anında telefonunuza bildirim almak için İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirerek yayımlanan ilanları anında bildirim alabilirsiniz.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 15:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice Küçüktuzcu
Hatice Küçüktuzcu - 2 yıl Önce

Önlisans Gıda Teknolojisi mezunuyum görevimiz ne olucak iletişim tel alabilirmiyim tam bilgi almak istiyorum ona göre Ankara’ya geleceğim

Yalandolan
Yalandolan @Hatice Küçüktuzcu - 2 yıl Önce

Ankaraya gideceksinde okudunmu şartları ? Ankara'da 6 aylık ikamet istiyorlar :)

Fatih
Fatih - 2 yıl Önce

Hatice hanim kurumdan bilgi al

Pervin kaçmaz
Pervin kaçmaz - 2 yıl Önce

Organik tarım bölümü mezunuyum gerekli belgeler nelerdir ne gerekiyor yardimci olurmusunuz

Tunahan
Tunahan - 2 yıl Önce

Açıklanan bişey varmı bilgisi olan