Tarım Kredi Kooperatifleri 204 Lisans Mezunu Memur Alıyor! Kimler Başvurabilir

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından yayımlanan ilan ile 201 lisans mezunu memur alımı yapıldığı duyuruldu. Kimler başvuru yapabilir.

Tarım Kredi Kooperatifleri 204 Lisans Mezunu Memur Alıyor! Kimler Başvurabilir
Faaliyetlerini sürdüren Tarım Kredi Kooperatifleri kamu kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere açık pozisyonlara göre memur alımı ilanları yayımlamaktadır. Buna göre lisans mezunu 204 memur alımı yapılıyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri ilanı kurum tarafından hazırlanmış olup kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyuruldu. 204 kişilik lisans mezunu ziraat mühendisi memuru alımı yapılıyor. Peki alım ilanına kimler başvuru yapabilir ve nasıl başvuru yapılır.

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Tarım Kredi Kooperatifleri
Alınacak Pozisyon: Ziraat Mühendisi
Alınacak Memur Sayısı: 204
Son Başvuru: 25 Mayıs

KİMLER BAŞVURABİLİR


Tarım Kredi Kooperatifleri 204 kişilik ziraat mühendisi alımı ilanına müracaat edecek olan adayların ziraat mühendisliği ile ilgili bölümlerden mezun olmuş olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavından 60 ve üzeri puan almış olması gerekmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır, detaylar nedir?

BAŞVURULAR

Tarım Kredi Kooperatifleri 204 kişilik ziraat mühendisi memuru alımı yapıyor. Peki başvurular nasıl yapılır.Yukarıda belirtilmiş olan adreslere adayların iş talep formunu doldurarak gerekli belgeleri ile müracaat etmesi gerekmektedir. Başvurular 25 Mayıs 2017 tarihine kadar sürecektir. Adayların bu tarihe kadar kesin başvurularını Tarım Kredi Kooperatiflerine yapması gerekiyor.

İLAN, İSTENEN BELGELER VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE