Şubat Ayı Son Haftasında Kamuya Onbinlerce Memur Alımı! İşte O Kurumlar

Kamu kurumlarına Şubat ayının son haftasında memur alımı ilanları açıklanarak, başvurular alınmaya başlandı. Mart ayı gelmeden başvuru yapılabilecek kamu kurumları, memur personel alım ilanları, başvuru detayları haberimizde

Şubat Ayı Son Haftasında Kamuya Onbinlerce Memur Alımı! İşte O Kurumlar

Kamu kurumlarına 10 binlerce memur alımı yapılacak.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından ilan edilen alımlar ile biri çok kamu kurumuna memur alımları yapılacağı duyuruldu. Bu alımlarda Şubat ayının son haftalarında açıklanan sözleşmeli, kadrolu, daimi ve geçici kadrolarda, işçi personel ve memur alımları bulunuyor.

ALIM YAPAN KAMU KURUMLARI;

27 Şubat tarihi itibari ile askeri ilanlarda ise Jandarma Genel Komutanlığına 3375 astsubay alımı yapılacak. Milli Savunma Bakanlığı 13 Bin askeri personel sözleşmeli er alımı yapacak. Sahil Güvenlik Komutanlığına 300 astsubay istihdamı gerçekleşecek. Diğer kamu kurumlarından Van Yüzüncü Yıl Üniversitesine 51 personel istihdam edilecek. Tarım Kredi Bölge Birliklerine 98 kişi alınacak. TÜBİTAK'ın ilan ettiği bir çok ilanda toplamda 76 kişi alınacak. Vakıflar Genel Müdürlüğüne işçi alımı için ilan açıklandı. TEDAŞ'a 10 müfettiş, Vakıflar Bankasına müfettiş yardımcısı alımları yapılacak. TCDD İşletmesine sürekli işçi kadrosunda 365 kişi, yine yeni ilan edilmesi beklenen alımlarda Sağlık Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Çarşı ve Mahalle Bekçisi, Sağlık Bakanlığına çok sayıda ilanlar açıklanması bekleniyor. Tüm bu alımları işin olsa sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

GELİŞMELER İÇİN ANINDA BİLDİRİM;

Tüm bu ilanların detaylarını işin olsa sitemi üzerinden erişebilirsiniz. Diğer personel alım ilanları ile başvuru şartlarına erişmek için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Sosyal medya siteleri üzerinden bizi takip etmeyi unutmayınız.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 18:29
YORUM EKLE