Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı 4 Daimi Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilan da kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 4 daimi kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı 4 Daimi Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı
Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı aracılığı ile hazırlanan alım ilanı İŞKUR üzerinden kamuoyuna duyuruldu. Yayımlanan ilan da Spor Toto Teşkilatı Başkanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzer toplam 4 daimi avukat personeli alımı yapılacağı belirtildi.

Alım ilanı Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı tarafından hazırlandı ve İŞKUR aracılığı ile kamuoyuna yayımlandı. Alım ilanı bugün kamuoyuna duyuruldu ve adaylara başvuru için 8 günlük süre verildi. Son başvuru tarihi 7 Nisan 2017 tarihi olarak bilinmektedir. Peki nasıl müracaat edilir ve detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı
Alınacak Personel Sayısı: 4
Alınacak Pozisyon: Avukat
Son Müracaat Tarihi: 7 Nisan 2017
Kamu Kurumu / Daimi Personel

BAŞVURU DETAYLARI


Başvuru yapacak olan adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve en az  puan almış olması gerekmektedir. Adayların hukuk fakültesi lisans bölümlerinden mezun olması ve avukatlık mesleği yapmalarına her hangi bir engellerinin bulunmuyor olması gerekmektedir.

Müracaatlar Spor Toto Teşkilatı Başkanlığının alım ilanının yayımlandığı İŞKUR il şube ve müracaat merkezleri ile yapılmakta olup yine adaylar internet üzerinden başvurularını da gerçekleştirebilir. Son başvuru 7 Nisan 2017 olarak bilinmekte ve adayların bu tarihe kadar müracaatlarını yapması gerekmektedir.

https://goo.gl/rkzLsB

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE