Spor Toto Teşkilatı 36 Memur Alımı Yapıyor!

Spor Toto Teşkilatı kendi bünyelerinde görevlerine istihdam etmek üzere toplam 36 memur alımı yapıyor. Peki kimler müracaat edebilir, detaylar nedir?

Spor Toto Teşkilatı 36 Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli kurumları arasında yer almakta olan Spor Toto Teşkilatı aralıklarla az sayıda da olsa farklı pozisyonlar için memur ve personel alımları gerçekleştirmekte olup geçtiğimiz haftalarda Spor Toto Teşkilatı tarafından hazırlanan ilan Devlet Personel Başkanlığı DPB'nin sözleşmeli personel alımı duyuruları bölümü üzerinden yayımlandı.

Yayımlanan ilan ile Spor Toto Teşkilatının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 36 memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki Spor Toto Teşkilatı hangi pozisyonlar için atama yapıyor ve alım yapılacak pozisyonlara ilişkin detaylar nedir? Tüm bilgileri www.isinolsa.com ekibi olarak açıklıyoruz.

DETAYLAR NEDİR?

Spor Toto Teşkilatı 36 memur alımı yapıyor peki kadro dağılımı nedir? Yayımlanan resmi ilana göre 4 teknisyen ve 32 memur pozisyonu için alım yapıldığı görülmektedir. Adayların bu pozisyonlarda istihdam edebilmesi için ilanda belirlenmiş olan bölümlerden mezun olması gerekmektedir. Bu bölümlerden mezun olmayan adaylar müracaat edememekte olup tüm memur pozisyonları için de farklı bölüm şartları aranmaktadır.

Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak? Buna göre adayların belirlenen şartları taşıyorlarsa 24 Mayıs 2018 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile internet üzerinden ya da ofislerden istediği pozisyonlar için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Hemen aşağı bölümüne resmi ilanın linkini ekliyoruz.

YORUM EKLE