Sahil Güvenlik Komutanlığı 240 Sivil Memur Alımı Yapacak!

İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı 240 sivil memur alımı yapacak. Tüm pozisyonlar duyuruldu ve başvurular nasıl yapılır?_

Sahil Güvenlik Komutanlığı 240 Sivil Memur Alımı Yapacak!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunan ve Türkiye'nin üç tarafındaki denizlerdeki sorumluluk alanları içerisinde görev ve operasyon faaliyetlerine devam etmekte olan Sahil Güvenlik Komutanlığı açık pozisyonları için hem askeri personel hemde sivil memur alımı gerçekleştirmektedir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından hazırlanan sivil memur alımı ilanı geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyuruldu. Buna göre Sahil Güvenlik Komutanlığının farklı pozisyonlar için toplam 240 sivil memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir ve adaylar başvurularını nasıl yapacak?

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Sahil Güvenlik Komutanlığı 240 memur alımı hangi pozisyonlar için yapılacak? Büro Personeli Pozisyonunda, 3 Dava Takip, 8 giriş Kontrol, 1 Fotoğraf, 14 Mali İşler, 3 Ambar, 12 Mal Sorumlusu, 6 Hesap Sorumlusu, 2 Kasiyer, 41 Düz Büro Personeli, 2 Resepsiyon alımı yapacak. Tekniker Pozisyonunda ise, 3 Elektrik Teknikeri, 8 Elektronik Teknikeri, 16 bilgisayar Teknikeri, 5 Harita Kadastro, 3 İnşaat, 1 Sıhhi Tesisat, 1 Video Montoj pozisyonunda tekniker alacak. Teknisyen Kadrosuna ise, 9 Bilgisayar/ Veri Bankası, 2 Bakım Onarım, 2 basın Yayın, 4 Elektrik, 2 Motor, 3 Santral, 3 Elektronik, 1 Gemi İnşa, 1 Klima İklimlendirme, 3 Sıhhi Tesisat pozisyonlarına alım yapacak. Destek Personeli kadrosuna ise, 3 bahçıvan, 6 Berber, 4 Boyacı/ Badanacı, 59 Hizmetli, 6 Garson ve 2 Terzi posizyonun da Destek Personeli alımı yapacak. Peki başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR? 

Sahil Güvenlik Komutanlığı yukarıda verilmiş olan pozisyonlar için toplam 240 sivil memur alımı yapacaktır. Peki başvurular nasıl yapılacak? Buna göre müracaatlar 9 Nisan tarihinde başlayacak ve 30 Nisan 2018 tarihine kadar yapılacaktır. Aranacak şartların ne olduğu ve diğer detaylar hakkında bilgi edinmek isteyenlerin aşağıdaki linki takip etmesi gerekmektedir.

RESMİ İLAN BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nimet baltaci
Nimet baltaci - 6 yıl Önce

Yaş sorunu yapıyorsunuz ozaman neden kısss inadına yaşı geçenleri alıyorsunuz kadınlara böylesi sahip cikilacak

HACI
HACI - 6 yıl Önce

EEE ÖNLİSANS ALMIYO

asiyan
asiyan - 6 yıl Önce

Basvuru yapamiyorum yapan varsa yardim etsin lutfen

Mesut
Mesut - 6 yıl Önce

Başvuru formuna nerden ulaşabiliriz

ahmet
ahmet - 6 yıl Önce

boşa uğraşmayın girdim başvuru bile yapamıyorum ikidebir başa atıyor sanki yapmayalım diye uğraşıyorlar ondandır ki yapmıyorum vazgeçtim zaten sözleşmeli alıyor tayin hakkın yok maaş desen berbat boşa uğraşmayın arkadaşlar ağırlık teknik lise zaten bize bişe yok

mert
mert - 6 yıl Önce

destek personeli hizmetli ne iş yapıyor onu anlamadım. bilen var mı arkadaşlar