Sağlık Bakanlığı 5298 Personel Alımı Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları

Sağlık Bakanlığı 5298 personel alımı dahilinde, temizlik görevlisi pozisyonuna yapılmakta olan alımların, temizlik görevlisi kura sonuçlarının ve çok daha fazlasının detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Sağlık Bakanlığı 5298 Personel Alımı Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları

Adaylar için heyecanlı bekleyiş

Başvurularını gerçekleştiren binlerce aday için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Binlerce kişi tarafından başvuru alan ve yoğun ilgi gördüğü bilinen ilanda Temizlik Görevlisi pozisyonu için kura sonuçlarının açıklanması bekleniyor. 25 Ekim 2018 ve 26 Ekim 2018 tarihleri olarak belirtilen kura sonuçlarının açıklanma süreci binlerce kişi için heyecana neden oluyor.

Temizlik Görevlisi pozisyonuna başvuru yapan adaylar, kura sonuçlarının ne zaman açıklanacağını, temizlik görevlisi kura sonuçlarının açıklanma tarihini ve saatini merak ediyorlar. Temizlik görevlisi kura sonuçları ne zaman açıklanacak diye merak eden ziyaretçilerimiz için kılavuzda yer alan önemli bazı detayları sizlere aktarmak istiyoruz.

Temizlik Görevlisi kura sonuçları

İlgili kılavuzda da aktarıldığı üzere kuralar 25-26 Ekim 2018 tarihlerinde çekiliyor. Bu kura çekim işlemleri katılıma kapalı olarak gerçekleştiriliyor. Yoğun başvurunun söz konusu olduğu temizlik personeli kadrosu için kura sonuçlarının büyük bir bölümü 26 Ekim 2018 tarihi itibariyle açıklanmış olacak Bu bağlamda ilgili pozisyona başvuru yapan adayların isinolsa.com adresini takip etmelerini önermekteyiz. Kura sonuçları anlık olarak sitemiz üzerinden takip edilebiliyor, sizlere aktarılıyor olacaktır.

26 Ekim 2018 tarihinde kura sonuçları açıklanacak olan iller ise Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Şanlıurfa, Van, Zonguldak şeklinde aktarılmaktadır...

Sağlık Bakanlığı 5 bin personel alımı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet alkaner
Mehmet alkaner - 2 yıl Önce

Ne zaman aciklanacak 4 gozle kura cekimini bekliyoruz

Necmi
Necmi - 2 yıl Önce

Yozgat nezaman aciklanacak nasil takipedicez

Sema unal
Sema unal - 2 yıl Önce

Balıkesir ne zman aciklanacak ekranda bsey görünmüyor nasil takip edicez

Zonguldak
Zonguldak - 2 yıl Önce

Zonguldak ne zaman acilacak