Sağlık Bakanlığı 5 Bin Personel Alımı Kura Sonuçları Nereden Nasıl Öğrenilir? İşte Detaylar

Sağlık Bakanlığı 5 bin personel alımı kura sonuçlarını merak eden adaylar, kura sonuçlarını nereden ve nasıl öğrenebilirler? 5 bin personel alımı kura sonuçları ve çok daha fazlası hakkındaki bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz...

Sağlık Bakanlığı 5 Bin Personel Alımı Kura Sonuçları Nereden Nasıl Öğrenilir? İşte Detaylar

İŞKUR aracılığıyla yürütülen ve çok sayıda kişiye umut ışığı olan 5 bin personel alımı kura sonuçları nereden ve nasıl öğrenilir? Sağlık Bakanlığı 5 bin personel alımı kura sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sağlık Bakanlığı kura sonuçlarının açıklanma tarihi ve sonuç öğrenme adresi gibi konulardaki tüm detaylara değinmeye çalışalım.

Geçtiğimiz günler itibariyle başvuruları alınan ve katılıma kapalı kura çekimiyle alımları gerçekleştirilecek 5298 personel alımında süreç yaklaştı. 25 Ekim ve 26 Ekim 2018 tarihlerinde Ankara' da kura çekimleri yapılacak olan 5 bin personel alımında adaylar için heyecanlı bekleyiş sonlanmak üzere. Saat 18:00 itibariyle kura çekimlerine başlanacak olan personel alımında, 20.00 itibariyle tüm adaylar sonuçlara erişim sağlayabilecekler.

Sağlık bakanlığı kura sonuçları nasıl öğrenilir?

Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı, İnşaat Boyacısı/Boyacı, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Marangoz (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) adayların kuraları 25 Ekim 2018 tarihinde saat 18.00' da çekilecek. Katılım sağlayan adaylar saat 20.00 itibariyle isinolsa.com üzerinden kura sonuçlarına ulaşabilirler. Mobil uygulamalarımızı indirerek, kura sonuçlarından anında haberdar olabilirsiniz. Uygulamalarımız ücretsiz olarak uygulama mağazalarında kullanımınıza sunulmaktadır.

iOS için TIKLAYINIZ

Android için TIKLAYINIZ

26 Ekim 2018 tarihinde hangi kuralar çekilecek?

Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Şanlıurfa, Van, Zonguldak İlleri Temizlik Görevlisi  (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) kuraları 26 Ekim 2018 tarihinde çekilecektir. Bu kuraların sonuçlarını da yine anlık olarak mobil uygulamalarımız ve sitemiz üzerinden sizlere ulaştırıyor olacağız... Kura sonuçlarını kontrol etmek isteyen adaylar https://iscisonuc.saglik.gov.tr adresinden sonuçlara erişim sağlayabilecekler.

SONUÇ EKRANI

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 19:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Büşra
Büşra - 2 yıl Önce

Benimde öyle oluyor ogrenebilen oldu mu acaba

Özcan yalcinkaya
Özcan yalcinkaya - 2 yıl Önce

Sistem.acilmiyor devamlı hata diyor sebebi nedir yardımcı olabilecek arkadaşlar?

Izmır
Izmır @Özcan yalcinkaya - 2 yıl Önce

Aynı sıkıntı sürekli var sistem yok her halde iki gün oldu sonucları öğrenemedik

Eda
Eda @Özcan yalcinkaya - 2 yıl Önce

Sonuca bakabildiniz mi

Rabia
Rabia - 2 yıl Önce

Tc mi ve bilgilerimi dogru girdigim halde basarisiz diyo ve sonucunu ogrenemiyorum lutfen yardimci olabilirmisiniz lutfen

Yeliz yıldız
Yeliz yıldız @Rabia - 2 yıl Önce

Benimde aynı şekilde siz ulaşabildiniz mi sisteme

Erdoğan Yağanlar
Erdoğan Yağanlar - 2 yıl Önce

Sisteme giremiyorum

Özer UZUNER
Özer UZUNER - 2 yıl Önce

Siteye giremiyorum neden acaba

serpil durmaz
serpil durmaz - 2 yıl Önce

siteye giris yapamiyorum kimlik bilgilerinde hata veriyor surekli neden

mustafa civelek
mustafa civelek - 2 yıl Önce

AREKADAŞLAR KURA SONUCUNU NASIL ÖĞRENECEĞİZ BİLGİSİ OLAN VARMI

Burak
Burak - 2 yıl Önce

bu temızlık ıscısı maası asgarı ucret degılmı 1600tl