PTT Kpss Olmadan 3500 Maaşla Personel Alınacak! 1100 Memur Alımı İçin Son Gelişmeler!

Posta ve Telgraf Teşkilatı PTT 3500 Tl maaşla personel alımı yapacak. KPSS şartı olmadan yapılacak olan personel alımları devam ederken, 1100 memur personel alımlarında gelişme varmı? başvurular ne zaman açıklanacak? İşte son gelişmeler..

PTT Kpss Olmadan 3500 Maaşla Personel Alınacak! 1100 Memur Alımı İçin Son Gelişmeler!

PTT (Posta ve Telgraf Teşkilatı) KPSS şartı olmadan maaş haklarında 3 Bin 500 Tl alacak olan personel alımları devam ediyor.

PTT iştiraki kuruluşları üzerinde istihdam edilecek olan personeller alınacak. Kamu kurumlarına yapılacak personel alım ilanlarına her her gün yenileri eklenirken, PTT 1100 personel alımı bekleyen adaylar son gelişmeleri merak ediyor. İşin olsa ekibi olarak detayları aktarmaya devam ediyoruz.

PTTPAL kurumuna istihdam edilecek olan personeller için KPSS puan şartı aranmayacak. Adaylar bu alımlara başvurularını kariyer ilan sitesi üzerinden yapabilecekler. Bilişim alanındaki alımlarda PHP developer ve Sistem mühendisi kadrolarında görev yapacaklar.

Zırhlı Araç Güvenlik Görevlisi olarak istihdam edilecek olan personellerin başvurularda, kamu haklarından mahrum olmamaları, görevini sürdürmeye engel herhangi bir akıl yada vücut engeli bulunmaması, 5188 sayılı kanunda belirtilen şartları taşıyan güvenlik kimlik kartına sahip olmaları, para ve değerli eşyaları taşıma konusunda tecrübeli olmaları, ilanda belirtilen suçlardan mahkum olmamış olmaları istenilecek.

Diğer personel alımlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 09:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Feray y.
Feray y. - 2 yıl Önce

Bıktım artık hep kesin olmayan ilanlsrı okumaktan taa eylülden beri adalet vr cte ilanı bkliom klavyeyi geliştremedm ha bugn ha yarın olursa die stres yapmaktan şimdi de şubat yazıosnuz sayenizde yıl bitti siteniz bok gibi siliorum uygulamayı

Kemal tellioğlu
Kemal tellioğlu - 2 yıl Önce

Ben üniversite mezunuyum iç mimarim iş ariyorum iyi bir şöförüm iyi bir mağaza tezgahtarlığım iyi bir inşaat Malzemesi satiş. Dalinda iyi bir tezgahtakim baba mesleğim

Kemal Tellioğlu
Kemal Tellioğlu - 2 yıl Önce

Bilgi yazdim gönderdim yanliz sizlerden nasil Bilgi almamiz lazim telefon Numarasi vereyim 05377212079 ve Bilgi öğrenmek istiyorum adresim İstanbul Beşiktaş dikilitaş ta oturuyorum çok acil iş ariyorum cevabinizi bekliyorum

Elif kaya
Elif kaya - 2 yıl Önce

PTT için bilişim alanında başvuru ne Zaman